• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ONASYS: I ta technika byla někde jinde, podpora týmu, žrádlo, pití, hadry. Nelze to srovnávat.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    BURKHAR: je to proste uplnej nesmysl, a pokud ses trosku orintovanej v soucasnem sportu nebo cyklistice nemuzes to myslet vazne. Pogacar je fenomen, Merckx taky, ale ten sport je uplnej jinej, neda se to srovnat. Jenom si uvedom vyznam bileho trikotu na TdF, podivej se do historie na nejakej vyvoj. Soucasny pristup ke sportu dokaze mentalne a fyzicky pripravit jedince v nejoptimalnejsim veku a fakt si nemysli ze ten peak dokazou udrzet i 5let. A prosim podivej se jak rozdilne zavody a etapy vyhral Merckx, to je proste uplne neco jineho co se neda srovnat.
    CUKI
    CUKI --- ---
    BURKHAR: Ani náhodou překonaj ho za pár let 50Kg junáci, který už nebudou mít vůbec žádný kosti... :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ONASYS: Zřejmě máš problém porozumět psanému slovu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ONASYS: Co se ti na tom nezdá? Bavím se o počtu titulů a výher na TdF, má na to 15 let ještě minimálně.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    BURKHAR: ty ses fakt generator nesmyslu...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Jestli mu vydrží zdraví a forma, překoná Merckxe ve všem. Úplně ve všem.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    To je takovy curak /v dobrom/ 😀😀
    Este ze ho mam vo velogames
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BURKHAR: Totální cyklistika.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    MAESTRO_007: je blbost se domnívat že by něco v hotelu zůstalo. Možná noční návštěva doktora z Meridy :-))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pogačar to dneska zase oholí jak bobra, cejtim to v kostech.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jak se blíží Tourmalet, tak mi to najíždí, to bude sranda.

    Jinak jsem teď nepochopil, proč to tak rvali, když to stejně neorvali. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CUKI: Nuda to vůbec není, závodí se naopak na plné kule a je to zábava sledovat.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAESTRO_007: WTF? Podezření na doping?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Policie prohledala hotel týmu Bahrain Victorious | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/aktuality/policie-prohledala-hotel-tymu-bahrain-victorious
    CUKI
    CUKI --- ---
    koukám že jsem o nic nepřišel. Letos pěkná nuda. Sagan out a Pogačár si muže zajet v průběhu na jedno...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Letmý pohled do velo tabulky mi dává poměrně jasnou představu o mém celkovém umístění.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Burkhar: A přitom nemusel. Stačilo jet za Carapazem :))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Pořád věřím, že se s tím nebude párat, pohlídá si správný vláček a pak to tam narve nahoru tak, že je bude předjíždět jednoho za druhým. Předvedl to letos už vícekrát. Já mu věřím. :)

    WvA je favorit, ale toho může dost zlomit ta rampa (i když jeho vrchařský potenciál nijak nesnižuji).

    Pog je letos fakt o parník jinde. S jakou pohodou a přehledem si to jezdí. 55 km do cíle ztráceli 8 minut. A on to tam takhle nasype, jako by se nechumelilo. Borec!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam