• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    VOTA
    VOTA --- ---
    Bude zase parádní finiš.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Hezká etapa. Celkově mi letos Giro přijde velmi zábavné, nejsou tam Slovinci a Bernal, takže je na jiných, aby ukázali stehna a lýtka.
    RICK
    RICK --- ---
    Yates out
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: jj jsem zvedavej jak to dopadne :D
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Hirtik uz je zase ve druhe skupine a sjizdi celo. ze vsech lidi vepredu ma nejlepsi nohy bych rekl. to sem zvedavej. navic uz je na bedne virtualne ;)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    VDP je zábavný na sledování. Takový druh blázna, který prostě jede, dokud má naftu v nádrži.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    JONAS3: Je vidět, že peloton si to drží už delší dobu na 3 minuty, rozhodně Hirta pečlivě hlídají.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Za tohle ho zbytek balíku nebude mít moc rád. Kdyby tam nebyl, tak si myslím, že balík může jet v pohodě a nechat ten únik odjet (je tam teda i Arensman).
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Tohle načasování se režii a kameramanovi na motorce v úniku nepovedlo.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    JONAS3: Chce si pojistit TOP 10. Peloton to stejně bude držet na maximálně 5 minut, podle mě si je nenechají ujet dál.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To mu to včera nestačilo?
    #kecy: To nechce k australanům, to chce do Ineosu nebo co?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Hirt uz je zase v uniku.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    MAESTRO_007: toto by se s rychloupinakem a normalnima brzdama taky nestalo :))
    SADY
    SADY --- ---
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MAESTRO_007: kolik wattů navíc musel jet navíc když mu takhle dře brzda
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    štěstí v neštěstí

    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Spekuluje se o Hirtově přestupu do BikeExchange - Jayco | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/spekuluje-se-o-hirtove-prestupu-do-bikeexchange---jayco
    VOTA
    VOTA --- ---
    Já slavil neskutečně včera. Z českého diváckého hlediska krásná etapa. Díky Honzovi za zážitek!
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: ještě Jan Hruška a růžový trikot po prologu .) Náročnost malá, ale trikot je prestižní dost
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: S Kreuzigerem asi souhlasím.
    Se vší úctou ke spurtérům, to se podle mě nedá srovnat. Hirt si to odedřel spoustu hodin skoro sám, spurt je prakticky dílem okamžiku a svým způsobem i náhody. A to píšu jako spurtér, své úspěchy mám ve spurtech. Kolikrát jsem vrchařům záviděl, že bych 5 spurtů vyměnil za jedno vítězství na kopci (sice tady na tom našem malém rybníčku, ale pro srovnání). A vidíš i sám, na Svoradu jako spurtéra jsem normálně zapomněl a to byl můj ikonický vzor :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam