• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    LARS_GUNNER: těšíš se? .o) ti hlavní komentátoři jsou každý rok stejní
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Bude letos spolukomentovat Bencik?
    BATY
    BATY --- ---
    HUGH_BOYLAN: To jo no, tu kombinézu jsem si nebral. Vzal jsem jen kraťasy, dres, triko pod dres a ponožky a jsem v tom za 8200. Tak jsem rád, že jsem zase ušetřil :o)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BATY: Osobně bych měl strach se na tak drahý obleček jenom podívat, natož ho obléci a vyrazit s ním na švih.
    BATY
    BATY --- ---
    RICK: Dneska mi kalas poslal slevu 500 Kč, protože má svátek, tak se na to mrknu, jestli to nemaj už v eshopu...

    ;)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Díky těm třem letům mám trochu výhodu, ale souhlasím, to je kolikrát o několik úrovní nesrozumitelnější než Skotština.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: I když jsem žil v Irsku asi 3 roky, tak je možné, že jsem Seanovi špatně rozuměl, to připouštím.
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: nerikam, ze je bude vyhravat, jen ze to mozny je :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    RICK: Tohle ale přece zakázali, nebo se pletu?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Toho rozdílu prolog vs. časovka jsem si všiml až se sledováním Eurosportu s anglickým komentářem, když jsem pobýval v Londýně. Čeští komentátoři to takto nerozdělují, ale tam jsem o tom poprvé slyšel povídat Seana Kellyho, že typická časovka je do 15 km s maximálně malým zvlněním, kdežto prolog je delší časovka s typicky jedním závěrečným stoupáním, nebo dokonce výraznými kopci / zvlněním v průběhu celé etapy.

    P. S. Mimochodem, kdo poznal význam názvu mého týmu na Velogames?
    RICK
    RICK --- ---
    ROMI: a navíc
    Mathieu van der Poel will use a £2,750 skinsuit for Tour de France prologue | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/van-der-poel-will-use-a-pound2750-skinsuit-for-tour-de-france-prologue/?
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak hlavne napiste, kdy se bude moc vybirat uz na Velo :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: kor kdyz se tomu moc nevenuje mam pocit, tak tam ten potencial je
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: mvdp byl druhej v casovce na giru a loni na tour de france byl taky dost vepredu ne? dojel jako Aert, takze, kdyby se na to trosku soustredil a sedl mu profil, tak je to taky mozny
    ROMI
    ROMI --- ---
    HUGH_BOYLAN: lepsi zkusit nekoho na celkovy, pak nejaky na etapy, treba kdyz budou tri casovky, tak si vybrat nejakyho casovkare a lepsi jit na jistoty a pak vybrat par lojzu nez mit prumerny lojzy, ktery ti body udelaj na nahodu :) a pak je to o stesti no :D aby ti nepopadaly nebo nedostali covid :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Sleduji silniční cyklistiku už drahnou dobu. Chce to sledovat tu formu. Bohužel se obávám, že do TdF promluví Covid a celé to bude o náhodě, kdo dojede. Nedivil bych se, kdyby nakonec vyhrál nějaký černý kůň.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    HUGH_BOYLAN: osobne tam nasazim lidi co maji za posledni 4 tydny formu, cena neni podstatna... lidi co jsou ve forme nemuseji byt velke jmena.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Tam už to ovšem chce trochu hlubší znalosti světového pelotonu.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Ale Pogačar může klidně stát 32, ne? Wout 26? To je strašně moc. Možná špatně odhaduju. Jak jsem již psal, ještě to nemám jaksepatří osahané.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam