• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    platil jsem 1170 kc v breznu a bylo to na 12 mesicu
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    HUGH_BOYLAN: a je nějaká "doba povinné fixace"?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ATOMIKS: Bohužel maj ceny různé podle zemí. Když se zaregistruješ a přihlásíš přes web, ukáže ti to, mělo by to být 129,- Kč na měsíc.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    HUGH_BOYLAN: jo , to jsem si našel. ale tam nikde nejsou žádné ceníky a podmínky, leda ať si nahraju jejich appku a tam se to dozvím. což mě nějak nebere tenhle přístup.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ATOMIKS: Ještě lépe přímo zde (smazal jsem předchozí příspěvek).

    GCN+ | Cycling As You’ve Never Seen It
    https://plus.globalcyclingnetwork.com/
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    HUGH_BOYLAN: jj, to si možná jednoho dne pořídím, až nebude TdF na ČT .o) mmchdm snažím se dohledat, kolik to stojí a jaké jsou podmínky, ale nenecházím to. můžeš to nějak stručně vypsat nebo odkázat?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ATOMIKS: GCN+ je bez reklam.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    HUGH_BOYLAN: alergie na reklamy
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Co je to za formu masochismu, sledovat to na ČT?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    BATY: (hluboké oddechnutí .o)
    BATY
    BATY --- ---
    ATOMIKS: Je na dovolený v Itálii, už se bude vracet. Musíš vydržet ;)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    //zatím bez Benčíka...
    ROMI
    ROMI --- ---
    Takze se Froome vlasnte po prestupu vratil tam kde byl pred Sky :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tam se zlepšovali všichni:)

    každopádně je to jiná doba tenkrát se podepisovaly přestupy a prodlužování kontraktů hojně až po MS, když se podíváš na ten 11 let starý článek o prodloužení Frooma, tak to je s pěti dalšíma cyklistama najednou.

    každopádně Wiggins a Froome primárně se neskutečně zlepšili ve Watt/kg prakticky o 25%.

    tohle je za mě to čemu věřím...žádný starosvětský metody zlepšování výkonu, ale ořezání přebytečné váhy až k nule

    Froome does not escape the suspicion which engulfs Wiggins and his spectacular weightloss. He has the same profile: tall and very
    light, therefore benefiting from an exceptional weight-power ratio. The scandal-mongers whisper the name AICAR, a substance as yet undetectable and supposedly a part of doping doctors kits. AICAR burns fat and improves
    endurance. Froome and his companions engage in numerous two and three-week training courses in high altitude, sleeping at 3,000 meters. Of course, altitude naturally increases hematocrit for a short period. But altitude has a second less noble effect: it renders the UCI’s biological passport useless as high altitude samples are discarded.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    A kdyz uz, tak hetrik. Poohlizim se po nejakem zakazkovem ocelovem ramu. Ma to pro me kouzlo, a pri mych jezdeckych parametrech nema cenu resit vahu kola jakmile je pod deset kilo.
    Popr. me muzete nekam poslat, k nejakemu spolku nebo na nejake forum plne podobnych uchylaku. :-)
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Ale asi bych k tomu rad dodal, ze muj nazor neni objektivni a ani nijak spravedlivy.

    Kdyz tlacham, jsou v cesku zavody na kterych si zajezdi i clovek s najezdem kolem 3000 za rok? Jel bych rad tak dva za rok, max 5. Nutno dodat ze s pelotonem nemam zkusenosti, bral bych to jako motivaci.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Ja ho nijak nezesmesnuju, proste mi neni sympaticky.
    BATY
    BATY --- ---
    PAN_SPRCHA: Franku Burnsovi se zase říkalo kuní ksicht...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: jo ten super rychlej prerod z typka, kterej nic na world tour levelu nevyhral, nebyl vubec konkurence schopnej (to nemyslim jako urazku). Se podivejte, jak si ho rok pred tim v poslednim stoupani namazal na chleba Simon Gerrans, slusnej puncher, ale zadnej Cancellara. Dyt to bylo az smesny. A Froome prijede za rok na Vueltu a predvadi tam sikanu Wigginse, Menchova( lol to byl jeste vetsi doper nez zminenej Cobo), Nibaliho...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tak on se v tom SKY zlepšoval co tam nastoupil. vidět to bylo na časovkách. po dvou letech kdy ho měli jejich doktoři v péči už mi to nepřijde jako takový megazázrak. on to nebyl jen Froome, bylo tam několik raketových vzestupů od průměru k hvězdě v prvních letech SKY.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam