• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: já ho právě viděl v reportáži ČT z nějakého závodu a přišlo mi to takové smutné ("uděláme interview s bývalou hvězdou na téma bla bla"). pak jsem zjistil, že má svůj tým, což mě alespoň trochu rozveselilo, že to není jen taková figurka, kterou si mezi sebou posílají organizátoři závodů, aby ji předváděli.
    víc nevím.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    koukám, on Andy má svůj pouze ženský tým? jsem viděl, že jezdí po všelijakých závodech (Andy) dělat interview a byl před nedávnem i v Česku
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: to byl krásnej ročník, jak si je Cadel natřel všechny na chleba. Andy byl fajn, akorát jen do vrchu.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: no to je uplnej blazinec...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: Andyho mam rad, ale bracha cistej nebyl, i ty jeho tymy mely dost skraloupu. Dost bych o tom pochyboval, ze tehdy nekdo cistej jezdil :)) z lidskyho hlediska samozrejme mnohem sympatictejsi a fer nez Contador.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Jak je tam ten Wout furt terorizoval, si rikam, jestli to bylo podobny za Merckxe. Neuveritelnej vykon.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ja hlavne doufam, ze se da Egan dokupy a pristi rok si to rozda s Jonasem a Tadejem
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: tak zrovna tu jedenactou etapu pres Galibier zhodnotili na eurosportu jak stage of the decade. A ten pokus UAE na Peyragudes byl taky super.

    Oproti lonsku ta tour byla z hlediska gc mnohem vic zajimava, zkus se povznest nad to, ze byl nekdo lepsi nez Pog.

    Ja mam rad Pogacara i Jumbo, aspon byla ( a doufejme ze jeste do dalsich let bude) nejaka zapletka.

    Jinak teda chudaci spurteri letos :))
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    D1RABBIT: ok, ta část tvého příspěvku která čerpá z reálných dat je v pořádku, ten zbytek je prostě balast. Samozřejmě nemám problém s tím se ti v případě prokázání nějakého dopingu v případě Vingegaarda omluvit. Zároveň s tebou nesouhlasím ohledně toho že by letošní tour nebyla zajímavá, ale jasně, to je věc osobního pohledu.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Alaphilippe znovu v problémech. Kvůli covidu odstoupil ze závodu Kolem Valonska - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/julian-alaphilippe-zavod-kolem-valonska-covid-odstoupeni.A220725_142444_cyklistika_ivt
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NAKASHI: jj (to bylo jeho blonďaté období, jak by připomenul Králík)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ATOMIKS: hlavne ten rok/jaro 2011 byl famozni
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    četl jsem si seznam Gilbertových výher a v třetině jsem usnul .o(
    legenda, neasi https://www.procyclingstats.com/rider/philippe-gilbert/statistics/overview
    SUMAC
    SUMAC --- ---

    kdo jiny tohle umi, nikdo.
    CUKI
    CUKI --- ---
    D1RABBIT: Jako má sice teď čas k dobru oproti Pogimu, ale ani to mu nepomůže :-D
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    zadny sport neni cisty! a kazdy sport je primarne o penezich a kdo jich ma vic, tak vyhraje...

    Silnicni Cyklistika narozdil od vetsiny dalsich sportu je ale smesice strategie, team work, individualnich vykonu a pripravenosti, ridicskych schopnosti z kopce, krasny prirody, ukazky architektury a kultury kama se jede, primeho kontaktu se zavodnikama na trati a i honenim a porovnavanim se v KOM na Strave. to zadny jiny sport nema, takze to je za me nejlepsi sport, tecka.
    CUKI
    CUKI --- ---
    Tenhle sport nikdy nebude čistý, vše je o to co ještě není na listu :-(

    Na druhou stranu, málokterý sport má ten list tak vydatný jako cyklistika. Viz nedávný atak na tenisty, co si dají před zápasem, aby je nebolelo a považují to za ok.

    A nutno také dodat, že ten doping většinou sice pomůže, ale sám o sobě je marný...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    JAZ: Colbrelli je, myslim, jasnej doper. Samozrejme zadny dukazy nemam.
    Mohoric je skvelej a hlavne je to blazen, co nema zabrany ve sjezdu.
    Landu na Giru jeste beru, vetsinou se pripravil o podium nejakou chybou a padem, je i mentalne labilni. Ale potencial v horach ma obrovskej.
    Haig se uvidi.
    Caruso mi prisel podezrele dobrej loni. Padun tam to uz trochu smrdelo. A byli i dalsi, ted jsem linej hledat. Ale jak pises, nekomu lezej v zaludku urcite..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: já vím že není zakázaná, jen to prostě udělá rozdíl, stejný jako měli dřív ve SKY.


    D1RABBIT: no osobně si myslím že v té šedé zóně se pohybuje i Pogačar resp. celé UAE.


    JAZ: u Bahrainu právě přišli na hromady prostředků, ale všechny povolené
    JAZ
    JAZ --- ---
    ROMI: no letos mají 14 vítězství, z toho 7 ve WT, San Remo, Valonský šíp, 3 místo v GC na Giru, a jsou 4. nejlepším týmem v žebříčku, to není zrovna hrozný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam