• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PLACHOW: kolo bez stangle neni UCI compliant takze to cele neplati! :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PLACHOW: ono vtom může hrát roli i to, v které fázi dýchání je to vyfocené. To jde vidět i na silnicarich, jak pěkné dýchají do spodu břicha tak na některých fotkách mají nafouklé břicha a vypadají skoro jak já když jsem.mel 100+kg :-))
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    K dokončení úvahy o tom, jak se Blummenfelt dokáže s tou cejchou srovnat do aero pozice srovnání s letos druhým Francouzem a vlastně se zbytkem startovního pole. Srovnejte posez s Blummenfeltem níže. Blummenfeltovi raději oddělali i štangli :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Známý tady od nás z Pacova před týdnem Ironmana absolvoval, o víkendu s ním budu dělat rozhovor do místního měsíčníku, tak jsem zvědavý na jeho zážitky.
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    MAESTRO_007: No dnes asi jo. Ale když jsem byl mladý a nadějný, tak jsem stovku uměl pod minutu a patnáctistovku v cca takovém tempu jako tady herr Blummenfelt plave v moři 3,8 km.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: jj :-) dobrý výkon, já plavu v 50m bazénu a když chci kámoše nasrat co plave v 25m tak mu říkám, že ve 25 to ani není plavání, ale jenom odrážení od břehu. Jako sprinter jsi z toho určitě profitoval :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: :D :D
    Jednou jsem na matfyzu na zápočet dal 100m za 1:12, ale jsem byl ve vrcholné formě z kola, trenérka mě naučila techniku a kraulařskou obrátku a bylo to v 25m bazén. Ale museli mě vylovit jako vorvaně a pak pomalu oživit. Ale zážitek z toho mám na celý život :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PLACHOW: 1:15 plavání? Tos dal, ale na 100metru ne? :-)
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    Tak samozřejmě "vyžraný" v uvozovkách, on je takový zavalitý hlavně relativně, proti těm všem rachitikům kolem. I na běhu vypadá prostě zvláštně... Každopádně, fotky jsou z víkendového mistrovství světa na Havaji a zmíněný "tlusťoch" je Kristian Blummenfelt, mj. olympijský vítěz z Tokia. Na Havaji letos třetí, kde plaval průměrem 1:15/100m, dal 180 km kola průměrem 43 km/h a závěrečný maratonek ve vedru za pohodových 2:39 :) Co by za libovolný jednotlivý čas člověk dal. Možná to plavání jsem kdysi zvládl (v bazénu), na kole tak možná čtvrtinu a běh, ehm...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PLACHOW: Kristian Blummenfelt vítěz Ironmana? .)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PLACHOW: evidentně triatlonista, proč? a vyžraný není, má prostě plavecký hrudník
    ROMI
    ROMI --- ---
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    Víte, kdo je tenhle vyžraný chlapík? :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: Contador 2009
    JAZ
    JAZ --- ---
    SUMAC: to bude až od příštího roku :) Museli jim každopádně nabídnout pořádný ranec. Vyhrál už vůbec někdy někdo na SRAMu Grand Tour?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC: a UAE přechází z campy na Shimano :-)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    MATISK0: nekdo by ji mel rict ze Jumbo od vcerejska jezdi na Sramu, takze to Dura Ace co tam ma je na pokutu ;)
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Bohuzel neni to gravel, ale je to Jutta Leerdam, mistrně sveta v rychlobruslení. Mozna i jezdi zavodne cyklistiku.

    Muzete pokracovat v hadce
    ROMI
    ROMI --- ---
    HUGH_BOYLAN: Mozart
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ať si každý jezdí na tom, co mu vyhovuje. Tyhle debaty jsou podle mého skromného názoru úplně liché. Něco jako disputovat na téma, zda je lepší Jimi Hendrix nebo Wolfgang Amadeus Mozart.
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    BATY: Přesně :)
    BATY
    BATY --- ---
    PLACHOW: Jak každý preferuje, proti tomu vůbec nic, ALE... :o))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam