• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    DUKED: Schlegelovi asi bylo dost smutno, moc tu to tam nešlo tak pokud tam budou dva tak možná to bude lepsi
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    D1RABBIT:

    Potvrzeno! Pauline Ferrand Prevot v týmu Ineos Grenadiers - Týmy a kluby - Články - MTBS.cz
    https://mtbs.cz/clanek/potvrzeno-pauline-ferrand-prevot-v-tymu-ineos-grenadiers/kategorie/tymy-a-kluby#.Y0g1FmQzW78
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    DUKED: To je pěkné, a jak v článku zmiňují Otrubu, tak do ATT jde i Turek!
    Za mě to ATT dělá moc dobře, slušně rostou.
    BATY
    BATY --- ---
    MAESTRO_007: Proto my cyklisti nemůžeme mít six-pack, abychom mohli nafukovat břicho, když je potřeba pořádně dýchat :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Dan Babor postupuje o kategorii výš, přestupuje do španělského celku Caja Rural | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/dan-babor-postupuje-o-kategorii-vys-prestupuje-do-spanelskeho-celku-caja-rural
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    SUMAC: oni výrobci dost na Havaji onanují s novými konstrukcemi. Nevím, jestli tohle monstrum je aerodynamicky nebo jinak výhodnější, než standard se štanglí, ale co už, asi ví, co dělají.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PLACHOW: kolo bez stangle neni UCI compliant takze to cele neplati! :)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    MAESTRO_007: plavani je specificky na techniku a cit pro vodu. V 16letech jsem byl velmi prumerny a dal jsem 5km za 66minut, Posledni dva roky chodim plavat max jednou tydne a letos na jare jsem si spontalne zkusil 400m a bylo to za 5:05.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PLACHOW: ono vtom může hrát roli i to, v které fázi dýchání je to vyfocené. To jde vidět i na silnicarich, jak pěkné dýchají do spodu břicha tak na některých fotkách mají nafouklé břicha a vypadají skoro jak já když jsem.mel 100+kg :-))
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    K dokončení úvahy o tom, jak se Blummenfelt dokáže s tou cejchou srovnat do aero pozice srovnání s letos druhým Francouzem a vlastně se zbytkem startovního pole. Srovnejte posez s Blummenfeltem níže. Blummenfeltovi raději oddělali i štangli :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Známý tady od nás z Pacova před týdnem Ironmana absolvoval, o víkendu s ním budu dělat rozhovor do místního měsíčníku, tak jsem zvědavý na jeho zážitky.
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    MAESTRO_007: No dnes asi jo. Ale když jsem byl mladý a nadějný, tak jsem stovku uměl pod minutu a patnáctistovku v cca takovém tempu jako tady herr Blummenfelt plave v moři 3,8 km.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: jj :-) dobrý výkon, já plavu v 50m bazénu a když chci kámoše nasrat co plave v 25m tak mu říkám, že ve 25 to ani není plavání, ale jenom odrážení od břehu. Jako sprinter jsi z toho určitě profitoval :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: :D :D
    Jednou jsem na matfyzu na zápočet dal 100m za 1:12, ale jsem byl ve vrcholné formě z kola, trenérka mě naučila techniku a kraulařskou obrátku a bylo to v 25m bazén. Ale museli mě vylovit jako vorvaně a pak pomalu oživit. Ale zážitek z toho mám na celý život :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PLACHOW: 1:15 plavání? Tos dal, ale na 100metru ne? :-)
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    Tak samozřejmě "vyžraný" v uvozovkách, on je takový zavalitý hlavně relativně, proti těm všem rachitikům kolem. I na běhu vypadá prostě zvláštně... Každopádně, fotky jsou z víkendového mistrovství světa na Havaji a zmíněný "tlusťoch" je Kristian Blummenfelt, mj. olympijský vítěz z Tokia. Na Havaji letos třetí, kde plaval průměrem 1:15/100m, dal 180 km kola průměrem 43 km/h a závěrečný maratonek ve vedru za pohodových 2:39 :) Co by za libovolný jednotlivý čas člověk dal. Možná to plavání jsem kdysi zvládl (v bazénu), na kole tak možná čtvrtinu a běh, ehm...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PLACHOW: Kristian Blummenfelt vítěz Ironmana? .)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PLACHOW: evidentně triatlonista, proč? a vyžraný není, má prostě plavecký hrudník
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam