• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BATY
    BATY --- ---
    BINARY_PARANOIC: U mně to dělá hlavně dojíždění do práce (26 km tam a 26 km zpět). Zároveň se to doma dobře obhájí, protože je jedno, jestli sedím 1h v MHD a nebo 1:10 na kole... Dorazím domů a už mám odsportováno a jsem doma. Takhle kdybych přišel domu a řekl: "Tak já jdu ještě na 2h na kolo, tak zatim čau!", tak to by mi asi moc dlouho taky neprošlo :o)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Mno, tak já zas trochu snížím laťku, jo? :D

    #2022 #stats

    2 805 km / celkem
    33 860 m / nastoupáno
    105,7 km / nejdelší jízda
    1 × 100+ km jízda
    123 aktivit / 111 aktivních dnů
    37% outdoor (road/gravel) / 63 % virtual

    A teď ty pro mě důležitější statistiky:

    – cholesterol (dědičně zvýšený) se drží na zdravých hodnotách i se sníženou medikací
    – váha klesla z 77 kg na 66 kg, takže už jsem zas štramák bez zakulaceného pupku (ale to nejen aktivitou, taky jsem teď pečlivější ve stravování)
    – a hlavně: 2805 z 2805 km jsem si užil :)

    Ačkoliv oproti běžné české populaci myslím nejezdím zas tak málo (ostatně včera mě má drahá polovička ani nepustila na Ještěd, prý ať nejsem po celý rok pořád někde na kole :D), je z toho hezky vidět, jak jsou FORELLI, BATY, JONAS3 (a další) na úplně jiném levelu. Upřímně smekám čepičku a jen nechápu, jak to vedle běžného pracovního a rodinného života zvládáte :)

    Mimochodem sám jsem docela překvapený z poměru km ve virtualu. Čímž se mi potvrzuje, že Kickr byla jedna z nejlepších investic za poslední dobu. Tedy samozřejmě si to více užívám venku, ale často pracuji do pozdních večerů (OSVČ ftw) a když už je venku tma nebo ultra ošklivo, normálně bych se asi k aktivitě nedokopal, takhle si dám aspoň indoor.
    JAZ
    JAZ --- ---
    VITI: právě, že toho tam moc není, přestože od výhry Kwiatka na MS tam popularita silnice hodně roste. Třeba v Itálii na závodech dalšího Čecha skoro nevidím, ale Poláků tam bývá fůra, oni jsou tam schopni jet 2000km jen kvůli jednomu gran fondu. A proto si myslím, že i díky nim mají Sudety velmi dobrý potenciál :)
    Jinak tam vím jen o Majka Gran Fondo v Krakowě, ale stejně jako všechno v Polsku, je o skoro placka https://www.majkagranfondo.com/routes-2023
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Všem zdraví a kilometry bez nehod!

    2022 stats:

    11 638 km /celkem
    138 005 m / nastoupáno
    167 km / nejdelší jízda
    13 x 100+ km jízd (+ několik 100+ za den - závody s rozjetím)
    237 aktivních dnů
    100% pure outdoor, road

    18 závodů, 2x bedna (3. na Mamut tour, 3. na Tour de Zeleňák)
    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: Na ty problémy cos měl máš teda pěkný nájezd :) Taky všem vše nej do nového roku a jak už bylo řečeno, hlavně to zdraví! 🥂

    2022 stats:

    10 103 km / celkem
    91 848 m / nastoupáno
    208 km / nejdelší jízda
    10 x 100+ km jízd
    305 aktivit
    88,7% outdoor / 71,9% gravel / 15,4% road / 11,3% virtual / 1,4% MTB
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Opět je tu čas pro malou bilanci letošního roku :-)

    2022 stats:

    11 234 km / celkem
    159 659 m / nastoupáno
    220 km / nejdelší jízda
    70 x 100+ km jízd
    149 aktivit
    100 % outdoor / 92 % gravel / 8 % MTB

    První půlka roku hodně aktivní, léto ještě jakž takž, ale od září totální útlum, návrat mononukleózy, obrovská dvouměsíční únava, na kolo vůbec nálada a když už jsem vyjel, tak po 40 km jsem začal vadnout... V prosinci se to trochu zlepšilo, tak snad to zase pojede.

    Ať se vám všem daří, ale hlavně ať slouží zdraví, to ostatní už pak nějak vždycky jde! :-)
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: BTW s tim polskym silnicnim potencialem - loni jsem hledal zda se jezdi v polskym pohranici nejaky silnicni akce a nic jsem nenasel, krome dvou starych webu jiz neexistujicich zavodu. Muze to byt i moji polstinou :-) Nemate nejaky tipy?
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: uvidime jak to bude. Trochu mi to pripomina ambiciozni poradatele jako bylo napr ve Zdirci, kde to nasledne vyhnilo. Ale je mozny, ze jinym zpusobem uz dneska neni mozny silnicni zavody poradat ... nevim. Nejspis chteji dosahnout necoho jako je L'Etape ... coz vlastne neni vubec akce pro mne :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: přesně tohle mě taky hned napadlo, původně jsem chtěl všechno načasovat na červenec, ale Feminin a Sudery bych obojí rád jel, takže shazování zimních 5kg a smysluplný trénink musí začít hned teď :)
    VITI: z Broumovska pocházím a docela věřím, že podpora regionu bude velká, cyklistika tam má i díky MTB Sudetům a MTB Trilogy velmi dobrou pozici, navíc je tam velký potenciál Poláků, pro které je silnice mnohem víc než bajky. Ale taky z toho rozhovoru mám pocit že to může dopadnout tak, kdy se pořadatel po dvou letech urazí, že závod ještě pořád nevzali do světové série Grand Fondo a vykašle se na to... já bych k tomu určitě přistoupil trochu skromněji.
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: plany vypadaji az nejak moc ambiciozne, snad se to nejak nezpici ... uz se tesim.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Už se na to chystáme, s týmovým parťákem. Ale bude to ostré. Týden po tom je Feminim, což bych určitě chtěl jet také, ale současně s tím se jede Mamut, kde jsem byl letos 3., a rád bych se vrátil pro lepší výsledek. Tak nevím...
    Rozhodně to ale znamená posunout přípravu o fous víc do zimy, letos jel první závod prakticky až Krakonoše (ten Mamut byl vícemeně omylem, náhodou, na poslední chvíli), takže jsem s přípravou moc nespěchal, a díky tomu nechcípnul na podzim, jako jiné roky.
    Ale rozhodně je super, že se takové závody vracejí, mohl by i K-ton. Toho je mi moc líto.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MATISK0: 2019 vyhrál slovinský CX Mistrák. Sám říkal že bych chtěl závodit v cyklokrosu a MTB, ale že mu to moc nejde, tak se bude soustředit na silnici a zkusí to možná později :D
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    PAN_SPRCHA: Jj, v prvním kole hotovo:⁠-⁠D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MATISK0: tak to by musel takový závod vyhrát o parník.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Tadej druhej na mistrovstvích CX Slovinska.
    Mozna by mohl zkusit jit proti Aertovi 😀
    SALO
    SALO --- ---
    ATOMIKS: patrilo by sa dodať, že za svojho pôsobenia v čele zväzu spreneveril milióny eur a prakticky zničil slovenskú dráhovú cyklistiku...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Legendární dráhový cyklista Tkáč je po smrti, olympijskému vítězi a mistrovi světa bylo 71 let | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/sport/ostatni-sporty/anton-tkac-umrti-slovensky-drahovy-cyklista-uspechy-kariera_2212221936_mim
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    RICK: před registrace se ale zatím nedaří, aspoň teda mně ne :/
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    RICK: Velon mám rád. Pak dejte vědět jestli je to dobré :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam