• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: no, dneska nějaký bodíky posbíral...... já místo něj vzal nakonec Contiho.......
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Reklamní okénko :-) pokud chcete, zahlasujte pro klub spíše fotografický - Strava photos, aneb co není na Stravě jakoby nebylo :-) Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme.

    [FORELLI @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade]

    Díky
    CUKI
    CUKI --- ---
    to bude nuda :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak Remco z jiny planety uz
    DUKED
    DUKED --- ---
    Primoz 43s na Remca po 20km dlouhe, placate casovce…
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    a uz Almeida :) UAE teda super zatim
    DUKED
    DUKED --- ---
    Uz vede Tao, vyborna casovka teda
    DUKED
    DUKED --- ---
    ROMI: Uz je prvni Vine
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ze by byl lidr Mcnulty?😄
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAESTRO_007: Bych rad, ale jedu se zenou, takze si musim vybrat jen jednu. Loni jsme jeli z Bledu do Idrska a pak sli na Kolovrat. Atmosfera byla super, takze bych letos trefil rad podobnou etapu
    ROMI
    ROMI --- ---
    CUKI: tak kdybys potkal Remca, tak bude asi taky svezi :) jako muzes, proste uvidime na konci :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    ROMI: Rogliče jsem po etapě potkal v Altafulle a překvapilo mě jak je svěží. Věřím mu mnohem víc.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    DUKED: naplánoval bych si to tak abych případně viděl časovku i etapu s hromadným startem. Těžko srovnávat a dobré vidět oboje .)
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Jo. Stanoviste je Como, takze vsechny lokace jsou dost z ruky. Lussari asi jedine pri navratu s prespanim nekde pobliz
    DUKED
    DUKED --- ---
    RICK: Kua, diky za odkaz
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: ty kopce jsou spíš o tvojí logistice, jinak je jeden lepší než druhej tam nemůžeš vybrat špatně
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    RICK: Remco jede na výhru a Hirt by mohl být v desítce......tam není proč mít plán B.
    RICK
    RICK --- ---
    DUKED: no docela mě překvapilo, že QS vsází 100% na Remca, žáden plán B, Hirt zde říká, že zítřejší časovku vůbec neřeší, takže celkové pořadí padá
    Velo fokus podcast: S Janem Hirtem a Josefem Černým před startem Giro d'Italia
    https://www.youtube.com/watch?v=R8JpUHcgWVM
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ja drzim palce Roglovi a Hirtovi, nepreju nikomu nic zleho, ale byl bych rad, kdyby mohl jet Hirt na celkove poradi


    Furt zvazuju, na kterou etapu se jet podivat na kopec. Zvazuju Bondone, tu Dolomitskou etapu, nebo Lussari
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam