• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    RICK
    RICK --- ---
    no ještě by to chtělo výhru Wauťase v některé etapě a budu spokojen na 100% :-D
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    DUKED: Dostane, ale už je to asi jedno, UAE udrží 2/3 místo, Vingegaard jede svou vlastní ligu, ještě po takový časovce jako včera podává dneska nadpozemskej výkon.
    DUKED
    DUKED --- ---
    4.5km na kopec a uz ma minutu, dostane strasny kartac
    CUKI
    CUKI --- ---
    no spíš ta skupinka nasadila dost divoké tempo. Dost sjíždí tu první skupinu.
    Ale jak jsem psal včera, ten náskok bude dneska ještě větší. Tohle nejde psychicky ustát.

    Král je mrtev, ať žije král!
    DAVES
    DAVES --- ---
    ROBOTON: Minimálně.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    Aa je hotovo.. to bude dalsi minuta a pul...
    RICK
    RICK --- ---
    tvl tak to jsem zase nečekal, že odpadne tak brzo
    BATY
    BATY --- ---
    A je to, Pogi tuhne... :/
    DUKED
    DUKED --- ---
    Uz je to hotove, Tadej odpada
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    DABE: jojo. Navíc šlo vidět že Pog v těch posledních etapách docela vadne už. I tím jeho výbušným nástupem nedokázal získat ani metr navíc. Jonáš působil líp a prostě držel taktiku do detailů. On musí mít i regeneraci neskutečně zmáklou. A v té časovce se to projevilo na plno
    ROMI
    ROMI --- ---
    DABE: nevim, kde jsi vzal defenzivne, v jedny etape ziskal minutu a v dalsi se ho snazili dorazit, jen mu doslo. A pak kdyz ma naskok tak si ho hlidal uz.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Jumbo jede podle sloganu nejlepsi obrana je utok. nehorazne si veri a veri ze Pog vybuchne
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    co to Jumbo vytváří? Barle s Benootem to rozpárali....
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: prej upadnul
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    to je začátek, Pogi má už techn. problém:/
    DABE
    DABE --- ---
    mně tedy příjde dosavadní projev Jonase na tdf jako totální profesionalita. Jede celou dobu defenzivně, bez chyby a následuje taktiku, která evidentně funguje.
    Skoro bych řekl, že 15. etapa byl čistý kakul a mohl to Pogimu pěkně naložit, ale šetřil na časovku, kde to je jeden na jednoho, bez supportu teamu.
    Pogi mi nepřišel před časovkou úplně koncentrovaný. Mával na lidí, vtípky apod. Jonas profesorsky. Neříkám, že mi není Pogiho přístup sympatičtější, ale na to se nehraje;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    nejdřív Poggy dostal minutu, pak třičtvrtě stáhnul, pak se tahali o s, vcera Pogi dostal kotel, tudíž statisticky je teď na řadě Jonas, kdo dostane na prdel na Col de la Lost:)
    začínáme! :) snad to bude totální cyklistika!:)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Remco jel loni i letos parkrat nesmysl,McNulty loni na TdF taky...
    CUKI
    CUKI --- ---
    JAZ: To jestli a kdo dopuje, asi jen tak nezjistíme. I to dnes provařený EPO se zjistilo až po letech. Tedy doping je vždy o krok napřed.
    Ale i kdyby zobal nevím co, neudělá to z tebe supermana. A když se na to koukneš kde je špička světové cyklistiky, tak Pogi je futr suverénní vítěz o třídu před ostatními a to co předvedl včera Jonas je o třídu před Pogim.

    Pokud je to čistý, tak zbytek pelotonu by měl začít rozvážet na kole noviny a příští Tour mužou jet jen oni dva a nedělat jim křoví :-D
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    JAZ: ty watty ale drti i 10 - 15 dalsich, akorat ze ne tolik co Pog,Jonas a Wout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam