• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JAZ
    JAZ --- ---
    JECZNY: Já se naopak po dlouhý době na ČT tuhle Tour sem tam kouknu a přijde mi to v pohodě, samozřejmě mají jinou cílovku a nejdou zdaleka tak do hloubky jako GCN, ale poslechnout si Andrleho, Konečnýho, Vakoče nebo Koniga je za mě super, jsou nám daleko blíž než Kelly a McEwan. Samozřejmě ale třeba Bejka a Kozubka je lepší ignorovat...
    GCN mi tenhle rok začalo strašně lízt krkem tím, jak přehrávají emoce a uměle vyšilují při všem, co se stane. Může být sebenudnější etapa, ale stejně při ní každých deset minut řvou jako prorvaný že je to breathtaking, amazing stage you will never forget... nebo si někdo neškodně lehne a oni spustí půlminutové hysterické oh no oh no, potom desetkrát zopakují že je to nasty crash... kdo poslouchá jen zvuk tak si musí myslet, že deset lidí spadlo přes svodidla ze skály...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JECZNY: já se divam na Eurosport.
    Věřím že ten sestřih má Eurosport super. To jo, dělají cyklistiku na perfektní úrovni 20+let. Proto se na to dívám.
    Ale když srovnám TDF a komentátory live, tak občas hrozně skřípu zubama (česky Eurosport). Jsou hodně mimo občas .)
    V tomto je ta ČT na tour de France válcuje. Mají super hosty a je to daleko zajímavější poslouchat.
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Včera jsem udělal takovej pokus a díval se na ČT. A pak ještě i na souhrn. A pak ještě i na opakování na Eurosportu.
    A nebudu nikoho napínat. ČT již nikdy více. Přišlo mi, že tomu jednak nerozumí (ale to je divný) a jednak to moc nesledují. A v tom sestřihu např. ani nebylo "I'm done, I'm dead."
    RICK
    RICK --- ---
    ROMI: + kdyby byl Bernal v top formě
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Voeckler suspended from Tour de France after moto stalls in front of Vingegaard | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/voeckler-suspended-from-tour-de-france-after-moto-stalls-in-front-of-vingegaard/
    ROMI
    ROMI --- ---
    no jinak si pamatuju jak jsme tu jeste loni psali, jak bude mit Pogacar tak deset titulu a hop najednou to bude Vinegaard :) uvidime za rok zase, Pog si musi rozmyslet no, co chce :) Jestli tam bude jeste Remco, bude to zajimavy za rok.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak Galla jsem mel taky ve fantasy nez jsem ho vymenil za Buchmana :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ONDRAT: v roce 2020 se ty klasiky jely až po Tour, to byl ten covidový rok.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ONDRAT: Trochu mi to připomíná "pýcha předchází pád" Chrise Frooma, kterej od tý doby co tvrdil, že chce vyhrát všechny Grand Tour v jednom roce, už Tour znovu nevyhrál. O Pogačarovi se říkalo, že je novej Merckx (ten taky přece vyhrával klasiky a pak i Tour), kterej bude dominovat všude, no a jak se ukazuje, tak by asi klidně i mohl, ale akorát v realitě bez Jonase Vingegaarda.

    Když už tady tak drtím encyklopedii, tak si jenom přihodím, že ten krásnej výjezd na Puy de Dôme je místo, kde v roce 1975 sundali fanoušci Merckxe z kola a ten rok tour vyhrál Bernard Thévenet.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    PAN_SPRCHA: Naložil si toho moc, když vyhrál první tour v roce 2020, tak jel Liege-Baston-Liege (3místo) a Valonský šíp (9místo). V roce 2021 vyhrál Liege, Milán-Turín (4místo), Strade Bianche (7místo). No a v roce 2022 vyhrál Strade Bianche, čtvrtej na Flandrech, pátej na Milán San Remo + jel ještě Okolo Flander (10.místo). No a letos vyhrál Flandry, Valonský šíp a Amstel Gold Race + jel ještě Saxo Classic (3.místo) a Milán San Remo (4.místo).

    Takže souvislost je zcela zřejmá. Chápu ho, klasiky mu jdou, na mistrovství je taky dobrej, Jonas nic takovýho nejezdí (2022 jel Tirreno Adriatico - 2.místo).
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CUKI: klasika je úplně jiný závod
    , vyžaduje jinou přípravu......teda pokud v ní člověk plánuje uspět.
    Prakticky pak začíná v květnu od "nuly" s přípravou na tdf
    CUKI
    CUKI --- ---
    PAN_SPRCHA: A ty klasiky o tolik ovlivnily? podle mě je to naopak dobrá průprava. Ale zranění se ani v jeho věku neztratí ze dne na den. Následky si poneseš po zbytek života, jen si musíš zvyknout a překonat to. Někdy to de lépe někdy hůř.

    V každém případě to co předvádí Jonas je jiný level. Ta časovka na koze až do konce. To tahal jako nic. Pokud nedopuje je to nový král...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ONDRAT: je to tak, Pogačar se měl na tý klasiky vykašlat. Ale to holt ví teď, po bitvě je každý generál.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    SUMAC: To je jasný, navíc on měl ten pád, nalomený zápěstí nebo co, dlouhou pauzu od závodění, pak je až mistrovství Slovinska. Je vidět, že dneska musí i ten nejlepší podřídit Tour první poslední.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CHARON: Indurain byl jiná doba, jako Fignon,Lemond atd.
    To se ještě reálně nechytalo.
    CHARON
    CHARON --- ---
    Virenque, Pantani, Basso, Armstrong, Ullrich, Vinokurov, Contador, svýho času byl obviněn i Froome. Jedinyho koho se nepodařilo chytit byl Indurain
    CUKI
    CUKI --- ---
    jo on tam byl na počátku u Pogiho pád..
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ONDRAT: ma tdf asi ve smlouve.. navic tam za rok asi bude i Remco. chce to upravit pripravu, vynechat par jarnich klasik a peakovat na Swiss/Dauphine a ne tri mesice pred tim.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    SUMAC: Myslím, že po dvou prohranejch tour bude těžký hledat motivaci jet další rok znovu.
    CUKI
    CUKI --- ---
    Očekával jsem větší propast, ale že si bude zejtra Jonas moct v etapě dojet na pivko a párek v rohlíku... to jsem fakt nečekal
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    DUKED: za rok Ayuso, Pog se bude specializovat na monumenty
    DUKED
    DUKED --- ---
    Tak co, koupi Galla Jumbo, nebo UAE?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam