• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    DAVES
    DAVES --- ---
    ONDRAT: v pátek, ne?
    RICK
    RICK --- ---
    COCOBRYCE: jo, měla by to být pravda
    🚨 OFICIÁLNÍ PROHLÁŠENÍ VUELTA ANDALUCIA 2024

    Ruta del Sol Cycling Tour of Andalusia bude pokračovat příští pátek časovkou v Alcaudete a skončí příští neděli.

    Vzhledem k nemožnosti mít příslušníky státní bezpečnosti musela organizace závodu zredukovat závod na tři etapy a částečně upravit jejich trasu. Po celou dobu čekání na vyřešení problémů vyplývajících ze zemědělských a dopravních požadavků ve Španělsku.

    Po setkání organizace, technické poroty a ředitelů týmů budou fáze andaluského kola: pátek 16. února časovka v Alcaudete (Jaén), sobota 17. Lucena – Lucena Alto de Nuestra Señora de Araceli v Córdobě a čekání na zprávy o vývoji protestů, o trase poslední etapy se rozhodne v neděli 18. února.

    Páteční etapa v Alcaudete se stane závodem s časem na pětikilometrovém okruhu ve městě Jaén. Následující den proběhne test na okruhu ve městě Lucena. Bude to 100 kilometrů s kumulativním rozdílem 2000 metrů se stoupáním do svatyně Panny Marie z Araceli. Toto velkolepé finále bylo svědkem vítězství Alejandra Valverdeho v roce 2012, v roce 2003 Javiera Pascuala Llorenteho a v roce 1998 Marcelina Garcíi. Městský okruh v Luceně bude v opačném směru, než byl původně plánován v původní trase, ale s tím náročným příjezdem do svatyně Panny Marie z Araceli.

    Očekává se, že poslední plánovaná etapa mezi městy Benahavís (Málaga) a La Linea de la Concepción (Cádiz) pojede podle plánu v knize tras, i když existuje možnost b pro případ, kdy to není možné. Můžete se spolehnout na maximální bezpečnostní opatření požadovaná pro test této kategorie.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    RICK: na Eurosportu píšou, že se ruší 2. etapa a začne to v pátek časovkou...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Cyklistka Nosková v Cofidisu

    Čtyřnásobná mistryně republiky v silniční cyklistice Nikola Nosková získala pro příští sezonu angažmá ve francouzském profesionálním týmu Cofidis. Ten v pátek na svém webu oznámil šest posil včetně šestadvacetileté české vrchařky
    ROMI
    ROMI --- ---
    Italská cyklistka Vittoria Bussiová překonala jako první žena v hodinovce hranici 50 kilometrů. Ve vysoké nadmořské výšce na oválu v mexickém Aguascalientes ujela v pátek 50,267 kilometru a získala zpět světový rekord. Loňský výkon Nizozemky Ellen van Dijkové z dráhy ve švýcarském Grenchenu vylepšila o více než kilometr.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    když je teda ten pátek .)

    Na tom videu je přímo SAFA Brian. Je to bývalý závodník a profesionál co točí sjezdové videa s Pidcockem nad Los Angeles co tu proběhlo atd
    Interview With Safa Brian - Filmmaker Pushes Road Biking Limits
    https://www.bicycling.com/culture/a36320897/safa-brian-cheats-death/

    Situace na videu probíhala asi takhle: řidič autobusu si najíždí do zatáčky aby se vlezl v serpentině úzké, najede mu tam kabriolet tak musí dupnout na brzdy a zařve, Ježíš co to je za cura** že mě nepustil. Z kabrioletu se ozve řidič který má nejspíš o kolečko min nebo čumi jinam, jezis co je to za debi** co mi vjede do protisměru autobusem a mezitím projede Brian a říká si, dobří idioti :D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    FORELLI: Jacobsen si to tam sympaticky zkoušel sám dojet :D ..vzpomněl jsem si na komentář z E3 v pátek

    "Viděl jsem to už během závodu. 90 kilometrů před cílem jsme jeli velmi agresivně vpředu. Alaphilippe vpředu, Asgreen vpředu. Je mi líto, ale takto se nezávodí. Pokud tak brzo závodíte, je to proto, že víte, co se stane později.“ Wilfried Peeters
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Jinak v pátek "malé Flandry" kde se zase všichni potkají. Tadej je původně jet neměl, ale evidentně chce poladit pořádně na ty velké :-)

    Van der Poel, Pogačar, Van Aert i Ganna se opět střetnou už v pátek na E3 Classic | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/van-der-poel-pogacar-van-aert-i-ganna-se-opet-stretnou-uz-v-patek-na-e3-classic
    C_O_P
    C_O_P --- ---
    Ok, jdu sednout na stokilového horáka a jedu pro burčák. Silničku nechám za trest doma, sem na ní nasranej. :D A pak si asi dám horkou vanu, pátek vole. No trochu jsem se kurva včera nechal vyhecovat a kemo si mě povodil. Rozhejbat to na kole zní jako výzva a du do toho.
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    ROMI: v pátek 19.8.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BINARY_PARANOIC: Mno, a to je teprve pondělí. Jak to bude v pátek si nedokážu představit. Díky, docela se mi ulevilo :D :D :D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Na GCN+ jedou highlights z loňska a mám husí kůži. Kamarád cyklopopírač byl včera poučen o tom, co je to časovka. Druhá bečka naražena, smradi jsou u potoka a mají zadaný individuální úkol postavit v jednom malém rameni soustavu šesti přehrad. Večer jednotlivá vodní díla zhodnotíme, máme tu i architekta. Pátek jak má být.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Vedeme dišputát s kamarádem u grilu. Snažím se mu vysvětlit, že silniční cyklistika je stejně týmový sport jako například fotbal. Mám oba ty sporty velmi rád. Došly mi argumenty, zítra bude časovka jednotlivců, takže budu celý pátek poslouchat, že má pravdu on. Jak laikovi nejlépe vysvětlit, že cyklistika je týmový sport. Zkoušel jsem příměr GC jezdce k hvězdnému útočníkovi ve fotbalém klubu plném průměrných hráčů. Když mu za celý zápas nikdo nenahraje, tak celý tým nezíská nic. Když se naopak celý tým obětuje a bude mu nahrávat jeden míč za druhým, bude tým vyhrávat. Nechtěl to pochopit. Bohužel s ním uvidím jenom Dánsko, takže mu to nebudu moci vysvětlit při nějaké náročnější etapě, kde už budou trochu rozdány karty. Nemáte někdo tip na nějaké vysvětlující video? Něco ve smyslu: "Explanation why road cycling is team sport" Jinak první tři etapy při odpočinkovém víkendu protrpím jeho jízlivými komentáři, že si tam jenom jedou spolu a každý na sebe. Potřebuji nějaké trumfy, díky za případné rady!
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    SUMAC: nejlepsi bylo v patek nebo sobotu, jak jel asi 20 km pred pelotonem hned nazacatku etapy :))) boze muj
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: já psal že jsem to neladil. Úplně mi uteklo že se začíná už v pátek.
    A jiný climber tam nebyl. Musel bych to celý překopat protože bych měl o šest bodů víc kdybych vzal někoho za deset
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Ale no tak - #PÁTEK mrk mrk ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak to se asi v neděli nebudu dívat... Škoda, a to jsem se tak těšil ( #pátek )

    Articles | ProCyclingStats
    https://www.procyclingstats.com/article/amstel-gold-race-startlist-quality-lowest-in-years
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak to mám dnes lepší pátek, díky hoši D1RABBIT a KEIKIN ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Velmi zajímavě vypadají poslední 3 dny na Aveniru. Začne to rozehřátím zítra, v pátek Colombier, v sobotu Croix de Fer, a v neděli Iserán a Petit Saint-Bernard. Celkem 4 HC za 3 dny, myslím, že tohle má parametry.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: v pátek a neděli to bude lítat.
    Ta páteční etapa se nezdá, ale ty stoupaky jsou od moře a bude přes třicet stupňů, neděle to už jsou čistý hory. Venta Luisa....to je hodně zvláštní stoupání, 40km do kopce. Sice jenom 4,5% jenže to je pořád 11% pak 1% pak zas 11%. Takový schody.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam