• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CMLKACvičme doma aneb na takovéto domácí cvičení
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: tak si dej pod sebe jeste nejakou velkou osusku, ne?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Ja bych zase potrebovala cvicici podlozku, co se hned nepromackne. Ta penova na cviceni co mam po asi peti deseti vterinach se v miste tlaku ztenci tak, ze to je jako bych mela koleno/dlan/loket oprene o plovoucku a boli me to, nedam kvuli tomu vic jak pet kliku na kolenou v kuse apod.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KALTY: Jo, tohle je jen obrazek z internetu, na cviceni mimo jogu urcite pujde najit neco sirsiho :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    SAAYURI: Tohle nevypadá zle. Asi bych ale potřeboval širší.
    Díky. No něco snad vymyslím.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KALTY: Ale nasla jsem tenhle obrazek, je videt, ze ma dva druhy povrchu, jeden na cviceni, druhy protiskluzovy. Myslim, ze neco podobneho mel i Nike.

    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KALTY: Ja mam z francie, nejakyho obchodu, kterej jsem se ted snazila pul hodiny najit. Ona na sobe totiz nema znacku :(
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    REONA: oni nejsou v dětském pokoji, tam jsou právě ty barevné.. černé jsou skutečně na cvičení :)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    KALTY: Mame tohle https://www.cvicebni-pomucky.cz/...ni-podlozky-zinenky/1366-tatami-100-x-100-x-2-cm-povrch-judo.html
    Je to jiny nez ty detsky ctverce, ty klouzou. Tohle je tlustsi, jinej material. Mame to teda na parketach.
    REONA
    REONA --- ---
    SIMCIIQ: No pro děti to bylo v pohodě :) Neumím si představit černé puzzlíky v dětském pokoji...
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    REONA: jooo ty barevné jsou hodně na prd.. to je pravda
    KALTY
    KALTY --- ---
    SAAYURI: mrknu po něčem. A jakou máš velikost? Případně máš odkaz?
    REONA
    REONA --- ---
    SIMCIIQ: Věřím ti, ale mám zase opačnou zkušenost (měli jsme nějaké barevné). Jen aby Kalty věděl, že to není na 100%. Ono taky jde o to co cvičit - např. takový ten "bruslař" (přeskakování z jedné nohy na druhou do strany), při tom jsem jezdila po podlaze fest.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    REONA: já na těch černých i cvičila a nekloužou..
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KALTY: Chce to gumovou podlozku, ne ty klasicky lehky umely, ty klouzou. Ja mam na jogu poradnou a ta neklouze nikde.
    KALTY
    KALTY --- ---
    REONA: No já jsem si právě říkal, že by to mohlo být klouzavý. Tak budu hledat dál
    REONA
    REONA --- ---
    KALTY:
    SIMCIIQ: Mno, nesouhlasila bych. Pod miminem sice nekloužou, ale cvičení na nich mi tedy moc nevyhovovalo - přeci jen má dospělý úplně jinou váhu, jinou hybnost, jinde těžiště a mně to tedy podkluzovalo.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Tak díky!
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    KALTY: co vim, tak neklouzou. Mam je pro mimino :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    SIMCIIQ: a kloužou na plovoučce? Je nutný pod to něco kupovat?
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    KALTY: ctverce jsou super!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam