• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    When they scanned the QR-code, around 70 new pokestops appeared. Which I could not see because I had no ticket. When I would open up the game in the mall and around 20meters beyond that, I could see things like chanseys and stuff, if I pressed on it, they transformed into normals pokemon like psyduck. Yet there was a way around this! If you had a PoGoPlus, it would actually try to catch the chansey,

    LOL to se mi nějak nezdá že by to fakt měli tak debilně a pluskem by se dali chytat
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: na druhou stranu, to "testovani" u nas bylo jen prvni den, uz druhej den byly raidy vsude :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Napadá mě, první raidy se u nás začaly testovat v Uniball-Rodamco Gymech. Pokud tedy chcete být mezi prvními, co chytí Mew Two, zajel bych na Černý most nebo Chodov vyhrát pár raidů v místních gymech.
    Dá se čekat, že právě pro tyto gymy začnou chodit první pozvánky na EX Raid.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: Já si zažil včera že sem potkal skupinku malejch kluků co seděla kus od svýho gymu, uviděli mě a hned: Nepudete nám pomoci s Entaiem? Říkám že mám málo času a omlouvám se. Dojdu k tomu gymu koukám že už tam jsou všici přes nějakou tu hoďku tak ho zbourám rychle. V chvíli když už byl skoro prázdnej kluci očividně mysleli že tam můžou naskákat i když to někdo boří - salva nadávek (který bych já jako velkej dlaždič na veřejnosti nepronášel) na to že jim to háže Error. A ve chvíli kdy jsem si tam nahodil 2,8k Blissey salva nadávek ne mě. Doufám že eště někdy budou chtít ode mne pomoci s gymem.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tak copak dělám 7. října... jooo, celej den sedím ve škole, kde není jediný spawn ani nic jiného. Totální klasika. :-D
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: no a neni snad lepsi mit zaklad pro peknyho Gyaradose nez se pokouset chytit Enteie? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BTW poucnej pribeh ze sidliste ze vcera, za celej den nikdo nereagoval na zadny Entei raidy, a jsem desne nachcipanej tak jsem jen cekal az spawne neco na gymu co je nejbliz, a pak jsem tam vyrazil presne na start toho kapra. Nakliknu kapra a jdu zase domu, s tim ze nez odtika cas v lobby tak jsem skoro zpatky v posteli - a nez jsem dosel k domu, tak jsme v ty lobby byli na kapra tri, a dalsich 5 jsem potkal jak jdou tim smerem uz kdyz jsme bojovali.
    Tak hlavne ze se nesejdem 4 na Enteie, ze jo... :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je docela poucny, Tyranitar ve dvou a kazdej ma jen 3 machampy
    2-player Tyranitar raid boss using 3+3 Machamps
    https://www.youtube.com/watch?v=eKJRtcYpxig&feature=youtu.be
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: asi nikdo nefoti, kdyz musi chytat v ukolu :-) Kazdopadne jak se zda, tak fakt nebyla vetsi sance na shiny, jen proste bylo tolik kapru/pikachu, ze je lidi nachytali diky kvantite.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: z tech 2km prej může bejt šiška a větev, takže to jako plus skoro neberu :) jinak neviděls někde už foto reporty?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jako, na eventu:
    + vsechno na jednom miste s lure
    + 2kg event vejce s vecma z 10km
    + medaile
    - fronta na zacatku, v Barceloně byla několikahodinová, v Neměcku hodinu - a dokud stojiš frontu, tak vůbec nic nechytáš (bez QR kodu je to v oblasti eventu jen samej pidgey)
    - zadny raidy

    Takze mi prijde, ze pokud si ve meste najdes pekny misto na lurovani, tak to tam bude dost mozna lepsi. Idealni by asi bylo mit i tak registraci, a jen si tam skocit pro tu medaili/vejce, a zase vypadnout... :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: taky záleží na počasí ale tohle je dost mazec
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: 7. října
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: A kdy že by to mělo být v té Praze, už se to ví?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: dobry, myslim ze kdyz takhle bude vypadat i Praha, tak si jeste budu muset hodne rozmyslet, jestli se vlastne vyplati na event jit (resp. pripadne zustat tam)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Safari zone v Paříži, spawny dostupné po celém městě. Prý jsou k chycení i S,F,A,R,I,Z,O,N,E Unowns :)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    EVILMIND: tak ja ti to povim jo? nechal bych ho zalejvat zahradu :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: proc? Specialne co bys delal s Blastoise treba? :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: já bych hlavně chtěl aby ty základní tři boostly :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    COBRA_: kdyz nas bude vic, tak bych sel, porad mi chybi ve sbirce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam