• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: to je klasika no. Jedinej den v mesici, kdy vubec nejsem online, v prdeli kde mobil nefunguje. Tak si to uzijte...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: info o registraci do CCM na safari
    XSI
    XSI --- ---
    GRIFTER: Já jsem na tom s Chansey úplně stejně. Akorát nová mi nepadla ani nepamatuju, z kouzelných eventových vajec mi leze stejnej shit co vždycky, nebo mi rovnou padaj pětky. A z desítek byl Porygon (na toho mám vůbec echt štěstí) a Lapras. Už na ten vaječnej event trochu nevěřím. :-D
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Niantic me neprestava s tema Chansey trollit, asi sem to tu uz psal, padaj mi jen samy 80% kousky, s tim ze nejlepsi je 84,4 a z te uz je davno Blissey (uz se mi na lepsi dele cekat nechtelo a dobre sem udelal), tenhle event je jak stvoreny pro zlomeni tohohle prokleti, padly mi zatim dve.. obe s IV 82,2 :) Zacinam si myslet, ze je to nejaka nova, kreativnejsi forma soft banu za pouzivani Pokegenie
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: tak věřím že na discordu se pak budou lidi organizovat
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: asi bych hodně váhal, zda odjet uprostřed práce na druhý konec Prahy na EX Raid... a pak na místě zjistil, že jsem tam jediný.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: hmm, tak alespoň nemusím už primárně chodit na raidy do CCM, budu si zase pokud možno vybírat gymy stejné barvy jako jsem v týmu a také pokud možno jit cca v 5-7 lidech a ne v 14+ lidech na raid
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    UBU: stejny u me :D
    UBU
    UBU --- ---
    Já hlásim že mě zas nic nepřišlo, jen aby se se mnou nepočítalo :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak to vypada, zatimco minule pozvanky byly vsechny odeslane ve stredu s raidem v patek, ted to je streda s raidem v nedeli
    dost mozna maji i vsechny stejnej cas, co se jen lisi timezonou (na redditu je thread o dvou lidech co dostali pozvanku na stejnej raid na jinej cas, a ukazalo se, ze jeden z nich ma nastavenou jinou timezonu, takze to pozvanka ukazovala dynamicky)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: presne, nejde o me, zvlaste kdyz to vim par dni dopredu tak pohoda, ale ne kazdej to da. Na redditu nekdo nadaval, ze dostal raid na SEST RANO :-), a kazdopadne tam je dost lidi, co chodi treba vsude spolu jako rodina, a dostal to jen jeden z nich. Takze je to cistej random i kdyz vyberou gym, na kterym jsi raidoval... :-(
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: v tom vidim dost velký problem, já jsem v kanceláři tak si to dokážu nějak zařídit, když to nebude často, ale lidi z provozu nebo služeb nemaji šanci
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a btw uz to nejsou jen vecerni casy, coz muze jako bejt dost velkej problem :-(

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na FB jsem videl pozvanku z Unicova a Svitav...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    znama dostala pozvanku na ex raid do Mlade Boleslavi..
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Tak pry jsou EX reidy už i na jinych gymech v republice, co je na tom pravdy ale nevim.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Event prodlouzen o den, jako nahrada za ten vypadek. Kazdopadne to neni zadna nahrada, protoze vcera jsem mel volno, kdezto v utery budu naopak v praci do vecera... :-(
    DXTR
    DXTR --- ---
    Gym u nas doma :) ja mam tu fialovou

    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    AETHER: drzim palce ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    PAJA07: Kdyz jsem to psala, bylo to pul hodiny. No uvidim:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam