• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    MISOHU: I když to je možná taky od něčeho jinýho a nejde najít pořádnej odkaz
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jinak ten počet 4kovejch raidů vůči legendary je hnus, chtěl jsem si dneska zajít na Tyrana, ale jelikož nikdo na discordu nehlásil a nagas nejel(gymhunter je pro mě děsně pomalej) tak jsem chodil a chytal legendary jsem viděl několik ale 4kovej jen jeden.... a podobně to vídám i u nás v Benešově
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: No to mě osol bulvu.... Fakt si budu muset na sobotu naplnit batoh pokeballama
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Ja jenom doufam, ze na nas opozdilce, co se tam dovalej az nekdy v poledne uz zadny fronty cekat nebudou
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: to je rozumny :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: Ja to nebudu riskovat a radsi budu mit v mobilu i vytistenej. Doufam se nevytvori fronty prave kvuli lidem, co ho zacnou az na miste lovit v poste, a kvuli pretizenemu netu jim to nepujde...
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Hele Myslite, ze stačí přijít jen s mobilem? Nebo je to třeba tisknout? Kód následují stejne...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: no kdyby opravdu udelali takovou zed z pokestopu, tak by se vyplatilo tam zustat. Nebo kdyby se jich tak 6 zjevilo kolem ty restauracni zony... :-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: hezky.. tech pokestopu.. :) tak jenom doufam, ze se nebude porad plusko odpojovat..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady jeste celkem uzitecnej report ze Safari v Nemecku, pro predstavu co asi dostanete a jak to funguje

    Safari Zone event report: Oberhausen | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/post/breaking-news/safari-zone-event-report-oberhausen/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: GPS mi tam blbla vloni, ale letos co jsem tam byl tak vzdycky i v prizemi byla presna po celem obchode.

    ALFACAD: ja to vidim na kapry/pikachu pluskem, rare veci rucne na pinap
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ALFACAD: ja asi pujdu, pustim plusko a budu pomalu obchazet dokola obchody :)
    ono je to tam docela naprd s gps.. takze mozna nakonec skoncim nahore na parkovisti.. snad bude naky rozumny pocasi
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: potvrzuji úplně stejně všichni, zelená obrazovka a stejné CP
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Budete na safari zónu, preferovat pinap berry před míčkama nebo jen míčky?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: jsem jeste dnes nebyl tak nevim ale za cca 2hod muzu rict svoji zkusenost
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw mate tohle taky? dneska se mi to stalo (resp. stalo se nam to vsem na tom raidu)

    Green screen after completing a raid : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/734sz7/green_screen_after_completing_a_raid/
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: youtuberi tam budou, ale jak jsi psal pro nas starsi absolutne bezvýznamné
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ja nevim, nekdo tvrdil, ze dokonce zmizi vsechny nesponzorovane stopy, a misto nich jsou jine, ale priznam zrovna tohle jsem v predchozim Safari nesledoval, tak netusim je-li to pravda.

    PAJA07: ta otazka na barvu tymu by tam mela byt proto, ze registrovani dostanou nejakej welcome package, kde budou i jine bezcenne picoviny, nejen papirova cepice! :-) Jinak bych v program moc neveril, CCM samozrejme nema sam na neco takoveho kapacitu, maximalne muzou pozvat nejakeho youtubera jako minule, coz je ovsem v ceskych podminkach priblizne stejne prinosne, jako kdyby na podiu krepcil Babis.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: nepridavali se na event pokestopy navic?
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    :)

    netusite nekdo, jaky tam bude doprovodny program? resp. jestli tam neco vubec bude krome papirovych pikachu cepic? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam