• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jsem dneska zrovna cistil trochu bagl, a normalne ty blby Stantlery z vajec mam asi 8x pres 96% - proc mi takhle nemuzou chodit treba larvitarove? :-(
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tak to vážně nemám potřebu. Kamennou jsem chtěla nejvíc a mám ji - připadá mi totiž i lehce užitečná - a teď už se budu jen flákat :-D

    GRIFTER: Jinak mám ale velký hustý les plný sobů a hranatých kachen. :-D
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    SARGO: Osma behem eventu? To by znamenalo, ze to jeste celkem flakam :) 96% by mi bohate stacilo (resp. nemel bych pak zabrany ji maxnout), snad se nademnou Niantic smiluje, a behem ty Safari Zone mi jeden ze zlurovanych pokestopu nejakou nad devadesat posle
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jsem koukal ze lidi se snazi chytit dobry IV suicune se vsema druhama poweru (tusim jich je 10+ asi). Coz je zajimavej konicek, vzhledem k tomu, ze k nicemu jsou bez ohledu na element... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    GRIFTER: Tak beru zpět, osmá měla 96% a já jsem tak skromná, že jsem úplně spokojená. :-D

    A ještě jsem chytila 98% suicuna s kamenným powerem - dnešek prostě dobrý. Jen nevím, jestli je to znamení, že mám pokračovat v krasojízdě, nebo naopak zalézt pod kámen a už to nepokoušet. :-))
    AETHER
    AETHER --- ---
    HARALD: Ja to samy;( a z desitkovych vajec mi ted padaji sami porygoni...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    :)

    Pokémon Go - Entei drowned in a sea of Krabbys
    https://www.youtube.com/watch?v=Ww_3fkM_rKo&feature=youtu.be
    HARALD
    HARALD --- ---
    COBRA_: Vychodil jsem už asi desátýho togepiho, ale ani jednu chansei. :-/
    SARGO
    SARGO --- ---
    GRIFTER: Sedm. Žádná nad 87%. :o)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    COBRA_: me vypadly hned dve. Prvni Chansey z vajec od dubna, co to hraju :)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    HARALD: z dvoukilometrovejch eventovejch vajec, jak jinak
    HARALD
    HARALD --- ---
    GRIFTER: Kde a jak je získáváš?
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    ctvrta eventova chansey, 75,6%, zacinam zvazovat zalobu pro dusevni ujmu
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Taky mi to při rejoinu spadlo!
    A je teda rozdíl, když je pět lidí co to umí hrát a maj rozumnej level a když není – jsem to dneska mydlila s dvěma dalšíma dospělýma a asi pěti malejma klukama a šlo se teda na vteřiny. A to tam nedávali úplně dementní pokémony (většinou).
    SARGO
    SARGO --- ---
    OKEYA: V pěti docela hladce. Když to při rejoinu nespadne. A ono to teda padalo děsně, ale jinak by to v těch pěti šlo bez nějakého většího adrenalinu. 8-)
    XSI
    XSI --- ---
    Mně AI nabídla na rejoin báječný trio Espeon – Magnemite – Lugia.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OKEYA: akorat jsem ho nechyt no - nastesti na Andelu jsem si pak spravil chut s 1603, takze mam tenhle mesic splneno, ale mel jsem teda bobky, 7 ballu jen, tak malo jsem jeste nikdy na nic nemel :)
    Skoda ze AI nabizi celkem nesmyslny utocniky defaultne, celkem vaham jestli vubec do neceho investovat, palmu mi to samo hodi jen kdyz je maxla, coz mam se SB jen jednu.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Tak Suicune s Hydropumpem v 7 zbylo 44 vterin, docela dobry je Dragonite, jinak ty moje doporucene utocniky kosil na jednu dve pumpy. Rekl bych, ze v 6 silnych by to slo v pohode. Diky @evilmind za spolupraci ;-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    tak par znamych uz ma Mewtwo. Prisla vam nekomu uz pozvanka?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak k tematu do ceho investovat je hodne zajimavej tenhle thread :-)

    A 66,7% IV could be better than a 100% IV Pokemon in the current meta : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...lphRoad/comments/73ia0y/a_667_iv_could_be_better_than_a_100_iv_pokemon_in/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ja bych si hlavne dust setril. Vzhledem k aktualni situaci, kdy ti staci jen velice omezena skupina counteru na raidy, a v gymech si vystacis do utoku s 1-3 generalistou a do obrany uplne s cimkoliv, mi prijde jako nejrozumejsi proste cekat, bud na budouci high IV nebo dalsi generace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam