• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jo na to jsem spolehal celou dobu, ze se jich tam objevi tuna a ostatni je neuvidi, celej princip akce. Tohle mi prijde jako slaby, i kdyz aspon uz to je kolem dokola celeho CCM.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: Dík za info. Jinak v tom reportu z německa dost pokestopů přibylo až po načteni QR kodu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: a kdyz si ted pujdes sednout k McDonalds, to je ten protilehlej roh co neni dobre videt, dosahnes na kolik? ;-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    tak se v CCM zmenily stopy, jestli to je finale nevim

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: ne, v oblasti CCM mu to proste fungovat nebude. Tam to stejne nema smysl, kdyz vsechno bude z lure.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    GRIFTER: Jak to bude Nagasovi fungovat? To tam bude muset mit Boty s nactenym QR kodem pro Safari Zone?
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Takze muj plan prijit tam odpoledne timto pada, ja si rikal ze tam s tou registraci nebudou srmdet celej den... btw nagas uz ukazuje cp, alespon u toho jednoho Dragonite co ho tu mam pobliz
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    UBU: bude to maso, to bezpochyby. Snad jsem i rád, že jsem ten lístek zaspal a budu jen chodit po centru Prahy :)
    UBU
    UBU --- ---
    Já jsem zvědav, jak bude vypadat parkoviště, sjede se dost lidí z celá čr i mino, tak to bude asi slušný maso.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jo, jako je dobry ze dali registrace 2 hodiny pred zacatkem, to by mohlo eliminovat frontu. Na druhou stranu kdyz uz tam budu tak bych nerad odchazel, dokud neuvidim kde jsou ty nove stopy, coz je nejpodstatnejsi vstup pro dalsi rozhodovani.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: no já si právě říkám že si dojdu na 8 pro registraci pak do města a vrátim se po obědě
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: btw jasne tam v hejtech pod tim postem zaznelo, ze ani v tech 12 nebudou rozdavat zbyvajici vstupenky (ostatne spousta lidi chce jit az odpoledne)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Milí trenéři, akce Pokémon GO Safari Zone v Centru Černý Most se blíží. Pro váš maximální komfort budou registrace probíhat ve stanu před západním vstupem do Centra (směr od stanice metra Černý Most). Registrace zahájíme už v 8 hodin ráno. Pro registraci si prosím připravte e-mail s QR kódem a libovolný doklad totožnosti s vaším jménem. Hráči, kteří nemají žádný doklad totožnosti, mohou přijít v doprovodu zákonného zástupce. Pozor! Registrace na místě je nezbytná pro zisk kódu do hry.
    Důležité časy:
    8:00 - 12:00 / Registrace
    10:00 - 19:00 / Čas konání akce
    15:00 / Vyhlášení výherců soutěží o ceny Pokémon GO
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Tak registrace je zítra už od 8:00 (do 12:00), na FB je popisek a mapka kde bude stan s registrací
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Uvidim jak to bude vypadat na místě, ale plusko nechám asi jen na pokestopy a chytat budu výběr ručně.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tip na event pro majitele pluska
    [Android] Improve GoPlus Blutooth responsiveness massively! Guide with pictures! : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...eSilphRoad/comments/6vt55n/android_improve_goplus_blutooth_responsiveness/

    Neni to zase jako takova hitparada, jak tam nekdo jasa, ale zrovna v pripade vyskytu nepretrziteho mnozstvi cilu ta celkova uspora casu muze byt zajimava. Pouzival jsem to sam asi tyden pred mesicem, kdyz to byla novinka, a dneska uz vetsinou jsem linej znova nastavovat, protoze jsem neprisel nikdy na to, jak to automatizovat.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: No právě, za normálního provozu... Kdyžtak pudu na střechu a v autě to picnu do nabíječky.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: je pravdepodobny, ze ani nebudes videt jestli mas nohy na zemi, natoz pak hledat nejaky nyxaky :-)

    UBU: dve powerbanky, mozna si nabiju i treti :-) plus si vezmu rychlonabijecku, ty nabijeci mista nabijeji pomalu ale 220V tam byva volne, teda, za normalniho provozu.
    UBU
    UBU --- ---
    Btw, jak budete řešit nabíjení? Mám jen jednu powerbanku, na normální hraní je to v pohodě, ale nejsem si jist, jak vydrží takovej záhul a nabíjecí místa budou asi furt plný...
    UBU
    UBU --- ---
    PAJA07: Jsem pro, otázka v kolik a jak se tam potkáme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam