• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: jestli myslis blikani textur mapy, tak se mi deje uz par mesicu. Zejmena na nekterych cestach problikavaji trojuhelniky jak blazen.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak zkousim, a zjevne neco udelali s grafikou - nejaky automaticky downsize, komprese, nebo tak neco, obcas je videt pixelizace, a objekty jsou divne pospojovane, ze z nekterych uhlu jakoby blikaj
    nicmene osobne, pokud to pomuze vykonu, klidne budu hrat v ascii grafice :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: aha to jsem tusil - App Project Upgrade to Unity 2017.1. Takze Niantic to neopravil, jen to jako vzdycky prekompilovali jinou verzi Unity, a tentokrat se na ne pritom usmalo stesti... :-) Ale slibujou tam i better performance, tak jsem jako zvedavej, protoze jsem urcite uz videl Unity hry s mnohem lepsi grafikou, co behaly sviznejc, takze neco asi delaji kluci spatne.

    - GO+ Tweaks - to se trochu bojim teda :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: jako vyvojar - nechapu. Preci staci nejake zamykani a if (pkmn.Level < MAX_LEVEL) ...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: resp. mozna ta oprava spociva v tom, ze lidi, co maji pokemony maxnuty na 39, uz nemohli pouzit ten cheat (protoze jim zmizelo tlacitko), ale ted se znova objevilo, takze to ferove muzou cheatovat vsichni! :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw uz je na redditu thread, ze ten max level bug byl fixnutej tak, ze je mozne dat si 39.5 - tj. porad to neni 40, jak to maji lidi, co to cheatujou :-))) ty vole jak tezky do prdele muze bejt nastavit, kolik muzes max dat level pokemona? se to resi rok a pul

    Pokémon GO 0.81.1 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...on-go/pokemon-go-0-81-1-release/pokemon-go-0-81-1-android-apk-download/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak jestli nedostanu aspon jedno eventovy Pichu, tak budu hodne smutnej :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak ale update vypada dobre... na pomery Nianticu teda :)

    Trainers,

    Pokémon GO is in the process of being updated to version 0.81.1 for Android and 1.51.1 for iOS devices. Details from our development team:

    Resolved a bug that prevented Trainers from powering up Pokémon to their max CP.
    Resolved a bug that caused Trainers’ contributions to reset when rejoining a Raid Battle.
    Various bug fixes and performance updates.

    —The Pokémon GO team
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tak to uz je fixed davno tim, ze vezmes aplikaci to pravo na audio focus, jsem to sem hazel kdysi :-) Bych si tipnul, ze nebejt toho verejne znameho reseni, tak ani v Nianticu nevedeli cim to je.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    něco se pánům v Nianticu asi nepovedlo ohledně migrace, přijde mi trošku divný aby u Hlaváku, v letenských sadech a ve stromovce byl Kabuto... i když je to asi jedno protože s oddchodem eventu se možná zas změní spawny jak to bylo při startu eventu
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Background audio bug was finally fixed in 0.81.1!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SARGO
    SARGO --- ---
    MISOHU: Tučnějším písmem :-D

    Šeredku už má taky, a jak mám elektrické ráda, tohle je opravdu... šereda :-D A ještě snad nejslabší co jde. Ale co, na první den dobrý :-))
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: říkáš že by měli Niantic předělat hlášku ve hře ?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: no domluva nestacila, jsem te neslysel. Policajt se me pak ptal, jestli jsem se poucil. A poucil, priste musim koukat nejen jestli jede auto, ale taky jestli na druhy strane prechodu neni policajt, jinak je to za kilo...:-( Navic jak pomalu psal tak jsem uz pak nestihnul s vama ten dalsi.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Sem na tebe volal at nechodis na cervenou ze tam cekaj policajti... Uz si me asi neslysel, tak doufam ze stacila domluva.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    QUARATH: jo taky prvni smudla doma, mam kam odsypat candy konecne. Ale holka vedle me chytla stoprocentniho hned, a ted mi to vrta hlavou, kdyz vim ze vlastne to poradi CP v raidu je nejak predem generovany - takze to vlastne byl tak trochu muj stoprocentni, sakra! :-)
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Tak Raikou je doma (pridu do prace o on si sedi na gymu vedle) a ja to muzu zase v klidu ignorovat :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    To je cistej luck proste, a jako uprimne, takovahle "akce" me jako fakt nemuze moc motivovat.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: popravde me vubec nelakaj a skoro uz nehraju a kdyz to zapnu tak jedine pres plusko takze bych musel mit mega luck chytit to, uvidim zda me zitra Raikou donuti zas hrat
    XSI
    XSI --- ---
    I couldn't care less, abych tak vyjádřila... :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam