• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: jako vyvojar - nechapu. Preci staci nejake zamykani a if (pkmn.Level < MAX_LEVEL) ...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: resp. mozna ta oprava spociva v tom, ze lidi, co maji pokemony maxnuty na 39, uz nemohli pouzit ten cheat (protoze jim zmizelo tlacitko), ale ted se znova objevilo, takze to ferove muzou cheatovat vsichni! :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw uz je na redditu thread, ze ten max level bug byl fixnutej tak, ze je mozne dat si 39.5 - tj. porad to neni 40, jak to maji lidi, co to cheatujou :-))) ty vole jak tezky do prdele muze bejt nastavit, kolik muzes max dat level pokemona? se to resi rok a pul

    Pokémon GO 0.81.1 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...on-go/pokemon-go-0-81-1-release/pokemon-go-0-81-1-android-apk-download/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak jestli nedostanu aspon jedno eventovy Pichu, tak budu hodne smutnej :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak ale update vypada dobre... na pomery Nianticu teda :)

    Trainers,

    Pokémon GO is in the process of being updated to version 0.81.1 for Android and 1.51.1 for iOS devices. Details from our development team:

    Resolved a bug that prevented Trainers from powering up Pokémon to their max CP.
    Resolved a bug that caused Trainers’ contributions to reset when rejoining a Raid Battle.
    Various bug fixes and performance updates.

    —The Pokémon GO team
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tak to uz je fixed davno tim, ze vezmes aplikaci to pravo na audio focus, jsem to sem hazel kdysi :-) Bych si tipnul, ze nebejt toho verejne znameho reseni, tak ani v Nianticu nevedeli cim to je.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    něco se pánům v Nianticu asi nepovedlo ohledně migrace, přijde mi trošku divný aby u Hlaváku, v letenských sadech a ve stromovce byl Kabuto... i když je to asi jedno protože s oddchodem eventu se možná zas změní spawny jak to bylo při startu eventu
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Background audio bug was finally fixed in 0.81.1!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SARGO
    SARGO --- ---
    MISOHU: Tučnějším písmem :-D

    Šeredku už má taky, a jak mám elektrické ráda, tohle je opravdu... šereda :-D A ještě snad nejslabší co jde. Ale co, na první den dobrý :-))
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: říkáš že by měli Niantic předělat hlášku ve hře ?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: no domluva nestacila, jsem te neslysel. Policajt se me pak ptal, jestli jsem se poucil. A poucil, priste musim koukat nejen jestli jede auto, ale taky jestli na druhy strane prechodu neni policajt, jinak je to za kilo...:-( Navic jak pomalu psal tak jsem uz pak nestihnul s vama ten dalsi.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Sem na tebe volal at nechodis na cervenou ze tam cekaj policajti... Uz si me asi neslysel, tak doufam ze stacila domluva.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    QUARATH: jo taky prvni smudla doma, mam kam odsypat candy konecne. Ale holka vedle me chytla stoprocentniho hned, a ted mi to vrta hlavou, kdyz vim ze vlastne to poradi CP v raidu je nejak predem generovany - takze to vlastne byl tak trochu muj stoprocentni, sakra! :-)
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Tak Raikou je doma (pridu do prace o on si sedi na gymu vedle) a ja to muzu zase v klidu ignorovat :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    To je cistej luck proste, a jako uprimne, takovahle "akce" me jako fakt nemuze moc motivovat.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: popravde me vubec nelakaj a skoro uz nehraju a kdyz to zapnu tak jedine pres plusko takze bych musel mit mega luck chytit to, uvidim zda me zitra Raikou donuti zas hrat
    XSI
    XSI --- ---
    I couldn't care less, abych tak vyjádřila... :-(
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    hmm, a já zatím ani tuk ani Duskull a ani Sableye :-((
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Shiny Shuppet and Banette are now available in Pokémon GO | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/post/breaking-news/shiny-shuppet-banette-now-available-pokemon-go/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: nebo tak, diky :-)

    [ Draconius GO ]
    HARALD
    HARALD --- ---
    Aha. Už rozumím.

    Potřebuješ někoho ze správců, kdo vznik klubu odklikne. Víc než k hlasování se přihlíží na to, co je popsáno u žádosti.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: jaktoze ne, ja myslel, ze pro zalozeni libovolneho noveho klubu muze hlasovat kdokoliv, ne? Teda, naivne si myslim, ze pak k tem hlasum nekdo prihlizi - ostatne presne takhle jsem zalozil i tenhle klub, kdyz jsme asi tejden prudili v Ingressu... :-)

    A jinak pryc bych asi chtel prave ze kdyz je hra nova, tak se da cekat spoustu nadsenych diskusi nad ni, coz by mohla jako vadit tomu, kdo ji nehraje. A narozdil od mnoha jinych klonu, co uz jsem treba na chvilku zkusil, mi tenhle prijde jako dost nadejnej na to, aby to nejakou zivotnost melo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam