• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    něco se pánům v Nianticu asi nepovedlo ohledně migrace, přijde mi trošku divný aby u Hlaváku, v letenských sadech a ve stromovce byl Kabuto... i když je to asi jedno protože s oddchodem eventu se možná zas změní spawny jak to bylo při startu eventu
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Background audio bug was finally fixed in 0.81.1!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SARGO
    SARGO --- ---
    MISOHU: Tučnějším písmem :-D

    Šeredku už má taky, a jak mám elektrické ráda, tohle je opravdu... šereda :-D A ještě snad nejslabší co jde. Ale co, na první den dobrý :-))
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: říkáš že by měli Niantic předělat hlášku ve hře ?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: no domluva nestacila, jsem te neslysel. Policajt se me pak ptal, jestli jsem se poucil. A poucil, priste musim koukat nejen jestli jede auto, ale taky jestli na druhy strane prechodu neni policajt, jinak je to za kilo...:-( Navic jak pomalu psal tak jsem uz pak nestihnul s vama ten dalsi.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Sem na tebe volal at nechodis na cervenou ze tam cekaj policajti... Uz si me asi neslysel, tak doufam ze stacila domluva.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    QUARATH: jo taky prvni smudla doma, mam kam odsypat candy konecne. Ale holka vedle me chytla stoprocentniho hned, a ted mi to vrta hlavou, kdyz vim ze vlastne to poradi CP v raidu je nejak predem generovany - takze to vlastne byl tak trochu muj stoprocentni, sakra! :-)
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Tak Raikou je doma (pridu do prace o on si sedi na gymu vedle) a ja to muzu zase v klidu ignorovat :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    To je cistej luck proste, a jako uprimne, takovahle "akce" me jako fakt nemuze moc motivovat.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: popravde me vubec nelakaj a skoro uz nehraju a kdyz to zapnu tak jedine pres plusko takze bych musel mit mega luck chytit to, uvidim zda me zitra Raikou donuti zas hrat
    XSI
    XSI --- ---
    I couldn't care less, abych tak vyjádřila... :-(
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    hmm, a já zatím ani tuk ani Duskull a ani Sableye :-((
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Shiny Shuppet and Banette are now available in Pokémon GO | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/post/breaking-news/shiny-shuppet-banette-now-available-pokemon-go/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: nebo tak, diky :-)

    [ Draconius GO ]
    HARALD
    HARALD --- ---
    Aha. Už rozumím.

    Potřebuješ někoho ze správců, kdo vznik klubu odklikne. Víc než k hlasování se přihlíží na to, co je popsáno u žádosti.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: jaktoze ne, ja myslel, ze pro zalozeni libovolneho noveho klubu muze hlasovat kdokoliv, ne? Teda, naivne si myslim, ze pak k tem hlasum nekdo prihlizi - ostatne presne takhle jsem zalozil i tenhle klub, kdyz jsme asi tejden prudili v Ingressu... :-)

    A jinak pryc bych asi chtel prave ze kdyz je hra nova, tak se da cekat spoustu nadsenych diskusi nad ni, coz by mohla jako vadit tomu, kdo ji nehraje. A narozdil od mnoha jinych klonu, co uz jsem treba na chvilku zkusil, mi tenhle prijde jako dost nadejnej na to, aby to nejakou zivotnost melo.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    HARALD: Tak já ne že bych ho přímo chtěla vyhazovat, ale jsou to dvě různé hry, tenhle klub mívá dost příspěvků i sám o sobě a pak by se docela pletlo, která debata patří které hře. Přijde mi logičtější mít pro ni samostatný klub.
    Třeba bych tu nemusela luštit, jestli se nějaké fragmenty týkají PoGO nebo ne.
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Nemůžou. Takhle zakládání klubů na nyxu nefunguje.

    Btw, proč bys chtěl pryč?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: btw - Obelisk: You do not need all pieces of the map to dig for the egg If you have a map fragment, and are at that location, that fragment will highlight in yellow If you do not have the fragment you are standing in, no yellow for you! You can still dig for the egg in a section of the map that you do not have a fragment of
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: jako kdyz dostanes all green tak proste smula, videl jsem ze nekdo takovej screen hazel. Bych asi spis priste volil jako prvni obelisk takovej, co neni v pustine... ;-) Udajne by to teda melo i nejak bejt poznat ze jsi v te 3x3 mrizce ze se zmeni ten dialog v kopani pokladu - uvidim jestli to zejtra stihnu zkusit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam