• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: to pocasi to ovlivnuje extremne, minulej tejden jsem na Kampe chvili hral Draconius (ta louka je super na kouzleni vlastnich piliru), a jak jsem chodil tak jsem prepinal obcas do PoGO, a v tom destivem pocasi (ve hre) jsem i tak nachytal asi deset velryb, prestoze tam hnizdo nemely...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: první den to už nebejvá tak rychle no, ale co jsem se díval minulej týden tak tam lidi pořád přispívaj.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: no hele tak ono to možná bude chtít pořádně zkontrolovat, co jsem se dvakrát ráno díval tak jsem jich tam viděl hodně a teď to neukazuje ani jednoho, přijde mi že teď to spawnování s počasim dost ovlivňuje rozpoznání spawnů.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: Takže ten Újezd je už dneska mrtvý? Já už vůbec nevím, který ten čtvrtek ta změna probíhá...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: znamena probehla na dnešek tak jeste lidi nestihlo, vcera bylo aktualni
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: Ujezd myslis u lanovky? Koukam Atlas uz neaktualizuje vubec nikdo... :-(
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MISOHU: Na Újezdě nebo na Kampě? :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    MISOHU: hmm, ale to nebude jen o jedne ceste :-(((
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: wailmer újezd, jelikož ta mrcha chce těch 400 candy tak se tam asi hned dneska stavim
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Už víte o nějakém zajímavým hnízdě pokemonu z 3 generace?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Info pro jablíčkáře: od 28.2.2018 přestane PoGO fungovat na zařízeních nekompatibilních s iOS11 (tedy iPhone 5 5c a starší).
    Samotný iOS11 na zařízení asi nebude nutný, nejspíš se jedná o ukončení podpory 32bit procesorů.
    Pokémon GO to discontinue support on Apple devices that are not capable of upgrading to iOS 11 - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/iphone5discontinuedsupport
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Nevím, za jste všichni na Discordu, tak dávám i sem. Dal jsem dohromady mapu Ex-raidů v Praze:
    https://drive.google.com/open?id=1KszGj0Snq7oZ72x5EEZeTiHdaAUnQfpG&usp=sharing
    A níže souhrn informací, co se o Ex-raidech zatím ví:
    - v každé vlně může být v každé S2 buňce max. 1 Ex-raid (nepočítají se sponzorované),
    - Ex-raid nemůže být na stejném gymu 2 týdny po sobě (pozvánky se posílají 9 dní předem a od zaslání pozvánky na gymu normální raidy až do Ex-raidu nejsou),
    - pokud jsou v S2 buňce 2 "Ex-raid gymy", střídají se ob týden. Pokud jich je více, vybírá se náhodně (mimo ten poslední).
    - Ex-raidy (mimo sponzorovaných) jsou zatím pouze na gymech, které jsou na plochách, které byly v OSM otagovány jako "leisure=park" nebo "landuse=recreation_ground" v létě 2016. Případně mohou být těsně vedle nich, pokud jsou v S2 buňce L20 (velikost cca 10x 10m), která zasahuje do dané oblasti.
    - návod, jak lze toto prověřit hromadně pro více gymů (pokud se toho někdo ujme, a pak se o to podělí, bylo by to super ): https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/7mv9hu/guide_creating_maps_showing_whether_gyms_are/
    Podle zpráv ze světa se zdá, že lze cíleným zaměřením na konkrétní "vhodný " (parkový) gym aktivovat nový Ex-raid gym. Na poměrně dost místech se to podařilo (a na některých ne). Nevědí se zatím přesné podmínky, ale pravděpodobně hraje roli počet absolvovaných raidů, unikátních hráčů, možná aktivita gymu (změna barvy atd).
    S ohledem na to, že jsou Ex-raidy i v menších městech, kde aktivita určitě není tak vysoká jako na spoustě pražských gymů, tak to může být podmíněno ne absolutními čísly, ale relativními vůči okolí. Takže tím, že stávající Ex-gymy na sebe stahují aktivitu hráčů z okolí, tak se tím sami přiživují, a brání aktivaci nových Ex-gymů.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    NECROMAN: Eh, beru to zpátky, zapomněli jsme změnit časové pásmo v mobilu zpět na české ;)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Dnes jsem šla schválně na raid na Krannerovu kašnu a výsledek se hned dostavil, obratem taky konečně přišla pozvánka na exraid. A i ostatním co tam byli se mnou. Tak 16. v 18.00.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tohle potěší, z Discordu:
    UBU
    UBU --- ---
    NECROMAN: Jestli je to 16.1. od 18, tak se tam potkame :-)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    NECROMAN: Ja jdu, ale to uz vime z Discordu :-) tak snad tam nebudem ve dvou ...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prisla prvni Ex Raid pozvanka, Krannerova kašna - jde ještě někdo?
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Já Lotada chytla doma z gauče :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    já měl štěstí na Kampě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam