• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: dneska chycen první Mewtwo a první Kyogre, za mě spokojenost :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: kazdopadne jsem to zkusil a jako pohoda, proste se vrati na stred, a pak si normalne pockam na utok, kdyz misto utoku jde do strany vratim ho zpatky, takze se da odhazet docela rychle - a zatim jsem tak 3/3. Nicmene na nasem sidlistnim messengeru nekdo dokonce tvrdi, ze kdyz ho tim AR lockne, tak pak uz se nikdy nehejba vubec, coz mi prijde dost divny. Ale nevidel jsem to.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: z tech popisu to spis vypada na glitch kdyz moc casto zapinas/vypinas AR :-) skoda, ze nikdo z nich tam nepise, jestli zkusili zabit aplikaci a znova vlezt do gymu
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    NECROMAN: Na Silproad redditu k tomu lidi psali, že někomu to funguje a některým pak Kyorge úplně zdrhne, i když měli házet ještě několik míčků.
    __Corvus__ comments on Some footage how i throw curve excellent on Kyogre
    https://www.reddit.com/...omments/7qbjoa/some_footage_how_i_throw_curve_excellent_on_kyogre/dsny6w1/
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Prostě překliknu z AR, zatočim a když je ideální velikost kruhu, tak hodim, pokud ne, neházim a celé opakuju.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: to "chvilku se nehybe" se mi moc nezda, ale na pristim raidu tu schvalne zkusim
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: podle tohodle návodu jsem to včera zkoušel, a netrefil jsem ani jeden točenej hod. Zatím mám žalostnou bilanci 0/4 (pro Groudona jsem měl 18/23). Nevím proč, ale vzpomněl jsem si na Lugii...
    EVILMIND: už se i ví, že Niantic bere data z léta 2016. Takže nezáleží, jak je to otagováno teď, je třeba ověřit to zpátky. A gym nemusí být přímo v obrysu parku - gym musí být uvnitř S2 buňky L20 (cca 10x10m), která leží alespoň částečně na parku.

    Jinak pro pobavení - hráči v jednom městečku v Peru mají s Ex-raidy jiný problém. Ve městě mají jediný gym, na který všichni dostali už 5 Ex-pasů po sobě bez ohledu na aktivitu, respektive pasivitu (cíleně se snaží na gymu neraidovat, aby jim pozvánky přestaly chodit). Gym je kvůli tomu většinu času bez raidů a vůbec neměli šanci chytit si Groudona...
    Too many Ex Raids, what is happening here? : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/7qgak2/too_many_ex_raids_what_is_happening_here/
    UBU
    UBU --- ---
    Ted sem byl na Kyogrovi a ten AR trik funguje. Prostě jak cestuje sem a tam, tak přepnout na AR a zase zpět a on je uprostřed a chvilku se nehýbe ani neútočí. Není to jako u toho AR+ kde se pak nehne vůbec, ale i tak to stačí v pohodě na hození greatu. Včech 10 míčků jsem trefil v pohodě, což je velkej pokrok, to že stejně utek je jiná písnička :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ukaze ve vasem okoli ty zony, ktere teoreticky umoznuji EX pass na gymu
    pak je jeste treba se dohodnout s lidma masivne ten gym raidovat teda ;-)

    overpass turbo
    https://overpass-turbo.eu/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: to priste schvalne zkusim, ale jeste si dobre pamatuju ty urban legendy co pomaha na draka, kdyz jeste bylo tezky ho chytat... :-) Navic fakt je kazdej mobil jinej, vcera mi na raidu nekdo dal svuj mobil at mu chytnu Groudona, a jako nebyl moc nadsenej, jsem na jeho telefonu (stejne velkej displej jako muj) ani jednou nedokazal dohodit k nemu, proste mel nejaky uplne divny sklo nebo co...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: pry pomaha AR mode a proste se na neho otocit, kdyz je na boku :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady video jak hazet rotace i kdyz je na strane - to mi teda uprimne nikdy neslo, jeste to na necem obycejnym zkusim, ale na Kygre si spis asi pockam na stred...

    HOW TO CATCH SIDE MOVING POKEMON IN POKEMON GO - WORKS ON KYOGRE
    https://www.youtube.com/watch?v=9LtWH7x_dmk
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    resp. není tak ani problém dohodit, ale povětšinou hážu nad kruh. Jinak jsem někde viděl a i odskoušel, když přepnete do AR módu a zase zpět, tak se Vam Kyorge vrátí do středu
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: ja netrefim ani nice :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: ja jsem normalne nechal dneska kruh radsi na Nice, lepsi nejakej bonus nez zadnej. Do Great uz jsem mel problem se trefit.
    UBU
    UBU --- ---
    ALFACAD: Zatím imho nejhorší legendárka na chytání, je daleko a útoky podivně zdvojuje, že je tam malé okno pro chycení. Zatím mám tristní bilanci, dokonce jsem měl sérii 5-ti míčků kterýma jsem netrefil, což se mi nestalo ani nepamatuju, všechny legendárky kromě Ho-OHa jsem dával v pohodě na excellent, Oha jen na great, tady jsem rád že se trefim :-) Až na něco přijdeš, tak dej vědět :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Nevite jak se chytá Kyorge, alespoň na great? Když ho trefím, tak to není ani nice :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    hmm, uz nikdy nebude v budoucnu tyden bez nejaky legendy, co? :-(
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Připravte si vaše Raikou, Kyogre je venku!
    Kyogre Appearing in Raid Battles around the World! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/legendary-kyogre
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    NECROMAN: Je to "ten event" když už, nebo "ta akce", ale prosím ne "ta eventa", krvácejí mi z toho oči...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam