• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: zajimavy jak na tech fotkach fakt lidi jsou venku v parcich a tak :-) Kazdopadne doufam, ze 3x dust bude s tim novym itemem 6x dust?
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    KOTVUS: Tajně jsem doufal, že to bude zas nějaký ze shiny pokemonů. Takhle ten event má asi největší cenu pro sběrače SilphRoad badgů ...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ale jinak event (24.2.) dobrý, cil zlata medaile za chycení 200 draku
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    GRIFTER: no jo no, je to si sednout nekam na lurka, sice me to nebaví, ale bohuzel nic vic efektivnejsi nebude
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    KOTVUS: mám taky Křest a je to ze včerejšího rádiu v 16:15, jelikož jsem tam nerejdil ani nepamatuji (minimalne 2 mesice, ale spis dele), badge mam zlaty
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: mam bronzovou, byl jsem tam dvakrat, jednou nekdy pred vic nez tydnem (bych to mohl najit presne bo jsem si tam v te Fio bance byl zalozit ucet), a podruhe nekdy ted v nedeli odpoledne, ale spis bliz k poledni.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    KOTVUS: ja tam mam stribrnou a minulej tejden jsem sel jednou kolem 7:30 a pak nejak kolem ty treti odpoledne, oba 1 level raidy
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    skoda ze ten trojitej stardust je jen za chytani, v prvni chvili uz sem si planoval, jak do ty doby rozsirim svou sbirku 10km vajec z peti na devet, nahodim star piece (pokud by ji pridali do shopu jako jednotlivej item) a nastane 6x stardust peklo, bohuzel si muzu nechat zajit chut
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Blahopřeju :-) Pro zajímavost, kolik jsi tam tak udělal za poslední týden raidů? Byl nějaký raid kolem třetí odpoledne? A jaký máš badge?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Zveřejněny informace k příštímu Community day: sobota 24.2., Dratiny, 3x Stardust za chytání a 3h lury.
    Pokémon GO Community Day - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/events/community-day/
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: tak ho hlavně musíme chytit eště :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ha!


    Musim podekovat Kotvusovi za jeho mapu, diky ktere jsem upravil sve raidovaci navyky pri cestach z prace.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Křest!!!
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Musíš si ale hodně šikovně sednout, jinak je to naopak velmi frusturující. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BTW jsem si nahodne vcera vsimnul, ze McDonald ve Vodickove je na 3 stopech, a jeste dalsi 3 jsou tam pravdepodobne v dosahu jejich lure, mozna s malym driftem. Tam asi budu pristi zimni event... :)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    NECROMAN: jj já taky spokojenost. Sice jsem hromadně neevolvovala, ale expů spousta a shiny pikachu byl můj první shiny vůbec. A chytila jsem ho asi v 13:58 :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Jo aha, pak jo. Chápu, že někomu komu chytá čudlík úplně všechno jedním stiskem se nechce zdržovat když už občas musí házet i trapně ručně ;) Přecejen pluskař je automaticky víc "platící" zákazník.
    IMHO predikovatelný default je i ručně daleko rychleji automatizovatelný, než to, že pokaždé je tam jiný míč a tedy někdy ho měnit musíš a někdy ne, ale tohle aspoň dává smysl. Bohužel.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: hraci s pluskem napriklad nechteji pouzivat obycejne bally. Jelikoz plusko jine neumi, tak je skoda je plejtvat, takze kdyz nahodou neco chytam rucne, tak i na 10cp hazim greater. Takze pro me je tohle absolutne nejlepsi featura noveho update, co mi usetri spoustu casu, bo nemusim uplne pokazde prehazovat na jiny typ ballu.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    OKEYA: Pokud to není ironie, mohl by mi někdo třeba popsat, jakým přesně způsobem to má něco ulehčovat?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    THEMAKARESH: dal jsem mass evolve s vejcem asi za 150 000 XP, chytil prvního Shiny Pikachu, za mě spokojenost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam