• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOLLUCHA: urcite mu nezustane. Tj cokoliv bude mit, nezalezi na tom - uprimne jako vubec netusim, co muze mit dratini ted, protoze to neni podstatne.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    MISOHU: Aha, takže by to mělo být 4.5x dust tím pádem. I tak mi to ale přijde jako dobrý kšeft :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOTVUS: super, snad to bude stačit na zlatý Dragon badge :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    KOLLUCHA: vejce dává 2x expy ale hvězda dává 50% stardustu navíc
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Tak s vejcem bylo minule 4x xp, takže já myslím, že by mohlo být.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Já hlavně nějak nechápu, proč ta šaškárna s exclusive movem pro Dratiniho. Zůstane mu teda i po evolvu? U Pikachu je to přece jen něco jiného, že jo...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: novy item je +50%, tak to bude spis 4,5x
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: zajimavy jak na tech fotkach fakt lidi jsou venku v parcich a tak :-) Kazdopadne doufam, ze 3x dust bude s tim novym itemem 6x dust?
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    KOTVUS: Tajně jsem doufal, že to bude zas nějaký ze shiny pokemonů. Takhle ten event má asi největší cenu pro sběrače SilphRoad badgů ...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ale jinak event (24.2.) dobrý, cil zlata medaile za chycení 200 draku
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    GRIFTER: no jo no, je to si sednout nekam na lurka, sice me to nebaví, ale bohuzel nic vic efektivnejsi nebude
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    KOTVUS: mám taky Křest a je to ze včerejšího rádiu v 16:15, jelikož jsem tam nerejdil ani nepamatuji (minimalne 2 mesice, ale spis dele), badge mam zlaty
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: mam bronzovou, byl jsem tam dvakrat, jednou nekdy pred vic nez tydnem (bych to mohl najit presne bo jsem si tam v te Fio bance byl zalozit ucet), a podruhe nekdy ted v nedeli odpoledne, ale spis bliz k poledni.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    KOTVUS: ja tam mam stribrnou a minulej tejden jsem sel jednou kolem 7:30 a pak nejak kolem ty treti odpoledne, oba 1 level raidy
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    skoda ze ten trojitej stardust je jen za chytani, v prvni chvili uz sem si planoval, jak do ty doby rozsirim svou sbirku 10km vajec z peti na devet, nahodim star piece (pokud by ji pridali do shopu jako jednotlivej item) a nastane 6x stardust peklo, bohuzel si muzu nechat zajit chut
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Blahopřeju :-) Pro zajímavost, kolik jsi tam tak udělal za poslední týden raidů? Byl nějaký raid kolem třetí odpoledne? A jaký máš badge?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Zveřejněny informace k příštímu Community day: sobota 24.2., Dratiny, 3x Stardust za chytání a 3h lury.
    Pokémon GO Community Day - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/events/community-day/
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: tak ho hlavně musíme chytit eště :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ha!


    Musim podekovat Kotvusovi za jeho mapu, diky ktere jsem upravil sve raidovaci navyky pri cestach z prace.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Křest!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam