• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    What the data tells us about this EX raid invitation cycle: February 8, 2018 | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/post/featured/data-tells-us-ex-raid-february-8-2018-invitation-cycle/
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Mimochodem jsem tam byl jen jednou dopoledne, takze fama ze to dostanou lidi podle casu, kdy tam byli je asi taky blbost. Spis to bude opacne a cas se vygeneruje podle nejcastejsi doby raidu. Silph road rika ze v zasade doba nejvic raidu +1
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Hele, myslim, ze jsou to do znacny miry famy. Ja byl na Krannerce asi pred tydnem a taky jsem dostal. Podle mne se to proste vybere ze vsech co tam byli, vynasobi koeficienty za medaili a pocet navstev, mozna negativnim koeficentem za level :-) a losuje.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: jo, to jsem si myslel.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Je to divny, zacinam mit podezreni, ze to nejak zvyhodnuje nizsi levely. Vcera sem byl na Kranerce na to magnetakovi, chvilku pred koncem, muj ucet i synkuv, synek dostal, ja ne, minuly tyden nemlich to same v unhosti. Z toho raidu jak jsme tam byli v grupe jsme nedostali pozvanku jen 3, lvl 39, 38 a teorii mi kazi jeden 29 :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    THEMAKARESH: já myslím, že ano 1-2 dny před zasláním pozvánky
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Hele a ony jsou i nějaký dny, kdy je větší pravděpodobnost, když půjdu na tom ex-raid gymu na raid, že dostanu tu pozvánku na ex- raid?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    *Kotvus :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ale aspon je ted jiste, ze ten vyber hracu neni nejaky spojity casovy interval pro vsechny. Protoze ja tam byl dneska tesne po startu, a prede mnou byli lidi od nas, co dostali pozvanku, ja pak nedostal, a treba Korvus tam tim padem musel byt az po me a dostal.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: na discordu uz nekdo hazel screen kde ma jak Krest, tak ted Kramerku.

    SARGO: musim myslet na zadni kolecka, co kdyz ho pozitri nechytnu! :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: to by mě zajímalo, jinak já o tom raidu na kranerce dost přemýšlel ale rýmička je zlo radši se vykuríruju na středu a hlavně budu doufat že mi to tam nebude padat jako minule
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Hele, nejsi nějaký chamtivý? :-D

    (Dostala jsem, dostala, juchuchů :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak to jako docela nastve, kdyz lidi z toho dnesniho raidu, vcetne tech co tam stali se mnou, pozvanku dostali, ehm... asi jsem byl diskriminovanej tim, ze mam furt v baglu tu pozvanku na stredu?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: super, diky... tak vidim za 20 minut je Kramerova kasna, jdu si pro pozvanku... :-)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Doplnil jsem do mapy termíny 24.1. a 31.1. Vím vždy jen o 2 lokalitách (jako zdroj mám jen discord). Další vlna pozvánek by měla jít dnes večer.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: btw mas nejakou aktualizaci, kde vsude byly/budou v tom dalsim terminu?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Park u Chodovské tvrze - Sroomish.

    A teda taky dvě Barboachy.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Pár lidí tuhle vykřikovalo, že má Pokémonů plné zuby, tak jestli máš nějakou zubařskou průpravu, měl bys to pěkně na fleku... :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Zadnej dalsi zajimavej nest na neco gen3 rare/multievolve asi neni, co? Shroomishu potrebuju jen 5 tak to nevim jestli mi stoji za dvouhodinovej vylet na Chodov... :-/
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Já dnes vstával až když byla tma tak nevím, jak to venku vůbec vypadá. :-D
    A nemůžu se přihlásit k účtu což mě dost štve...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam