• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    UBU
    UBU --- ---
    Bude od zítřka tedy.
    UBU
    UBU --- ---
    Ted mi to hodilo hlášku objevte Rayquazu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: jak delas tu S2 sit? Jsem chtel udelat nejakou separatni mapu pro nasi L10, nemam problem tam naimportovat gymy a gymy v parcich, ale neumim udelat rovnou caru, ehm... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: aha on je dneska i Big Communicator, tak to pada moje teorie, ze EX je uplne vsude, krome S2 ktere maji dnesni raid, protoze Anna Proletarka je v tom samem. Skoda.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Ahoj, aktualizoval jsem mapu s Ex-raidy : https://drive.google.com/open?id=1KszGj0Snq7oZ72x5EEZeTiHdaAUnQfpG&usp=sharing
    Narazil jsem na limit maximálně 10 vrstev v google mapách, a vždy, když už jsem měl vymyšlené, jak se přizpůsobit, tak Niantic přišel s nějakou změnou v systému...
    Velký dík patří @GuciZhor z discordu za připravená data, jinak bych se k tomu asi jen tak nedostal
    Je to snad dost přehledné, ale novinky:
    - S2 síť jsem upravil, aby byla patrná jak původně využívaná velikost L12 (šedé+černé lajny), tak nyní L10 (jen černé lajny) - pro info, L10 se řídí i rozdělení oblastí pro počasí
    - Field test a prosincové raidy jsem musel sloučit, aby se uvolnily vrstvy pro nové termíny. Postupně asi budu muset scuknout všechny raidy před aktuální změnou. Jednotlivé termíny v rámci sloučených termínů jsou rozděleny barevně, sponzorované gymy se liší ikonou (hvězdička)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    celkem dobre zpravy

    An Update on EX Raid Battle Invitations - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/exraids-update-020718/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: asi jo ale zkouset to nebudu, a ten kod je neprenosnej, skoda :)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: ze by ti ho odbanovali? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    roztomilej dopis, co mi prisel dneska na mail adresu na kterou jsem mel regnuteho nejakeho davno zabanovaneho mapbota, nepouziteho urcite pres rok... to se ty provozovatele map musej topit v inkubatorech asi... :-)

    Hello, Pokémon Trainer!
    WE’VE MISSED YOU!
    We haven’t seen you for a while. A lot has happened in Pokémon GO recently. Come back and give it another try!
    Here’s a promo code to redeem a special gift: 3 Egg Incubators and 1 Lucky Egg. Redeem within the next three days before the promo code expires.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: diky, takze ten pravej. Tam jsem dokonce jednou raidil, dalsi nespravedlnost! :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Anna Proletářka na Žižkově: https://mapy.cz/s/2nB2R
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: Kotvus ji asi udělá, v té jeho jsou teď S12, ja jsem jen ted v rychlosti nacmaral tohle (Annu Proletarku jsem nenasel protoze to s tou diakritikou nejak nejde, ale predpokladam je v jednom z tech dvou v centru)



    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: je, Kotvus jí dělal, ale tuhle vlnu ještě nezapracoval možná z důvodů až tak velký změny
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Není nějaká mapka, kde jsou tyto lokace zanesené?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zkontroloval jsem:
    Komunist Art 2
    Tailhead Snake
    Památník Barikádníků
    Anna Proletářka, Žizkov

    kazdej je jinej S10, a vsechno navic okrajove casti (nevim ve kterym S2 kde je ten gym na zizkove presne)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: dokonce si myslim, ze by mohlo byt mozne, ze by ted v kazdem S10 byl zarucen jeden EX v kazdem terminu, coz vysvetluje tu spoustu "venkovskych" a malo v Praze. Zná někdo přesná jména těch pražských, že bych to checknul?
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    "S2 level 10" abychom byli presni
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: no pro tuhle vlnu zmenili grid na S10 - nicmene jsem z toho uplne nepochopil, proc by to melo stavajici ex gymy vylucovat? Jen bude proste MNOHEM mensi sance, pokud to teda chapu spravne.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: tak třeba na Krannerovce už ex raid nebude, někde jsem zahlídl článek že se zdá že změnili pole
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: takže by teoreticky mělo stačit jednou denně protočit Krannerovu kašnu a třeba dostanu další EX Raid pass? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam