• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    KOLLUCHA: Jo a taky to nějak (nespecifikováno) ovlivní líhnutí vajec :-/
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Budou tam i nějací noví. Podle https://pokemongolive.com/en/post/hoenn-pokemon-020818/ se prý objeví několik dříve nespatřených Flying a Dragon typů. Taky ta zmiňovaná Rayaquaza (nebo je to ten?). Kyogre se na Valentýna rozloučí. A nemáme minout jedinečnou příležitost chytit Pokémony jako Salamence, Altaria, Metagros (to budou nejspíš ty Flying a Dragon typy?) a další. Navíc nějak obmění Pokémony i v nižších raidech (na což se těším já) a budou zase ke koupi nějaké speciální balíčky s raid passy, star pieces a inkubátory. Jo a lury budou trvat až do 23.2. šest hodin.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: z Redditu:
    February 9th: New wave of Hoenn Pokemon + Rayquaza appears. Hoenn Pokemon will start dominating encounters. New Raid bosses appear. 6 hour lures start. Shop boxes appear.
    February 13th: Hoenn Pokemon no longer dominating spawns.
    February 14th: Kyogre leaves (presumably 1pm PST).
    February 23rd: boxes end. 6 hour lures end.
    March 16th: Rayquaza goes away.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: resp. abych to rekl jasne - myslim si, ze pusti zbytek gen3, a soucasne bude vsude ctyri dny jenom gen3.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: ja to pochopil tak, ze vsude budou vyhradnee 3. generace. Protože se tam jasně píše, že to je jen na čtyři dny... kdyby jen pustili zbytek gen3, proc by to bylo omezene?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LUDEKTATA: Pochopil jsem to tak, ze bude uvolnen posledni treti balik novych Gen3 Pokemonu.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    LUDEKTATA: kdyt v ty zprave jsou vyzobrazeny i chybejici z 3 generace
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    LUDEKTATA: aha, tak to tak bude
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---

    ALFACAD: Já to pochopil tak, že bude všude kolem více Pokémonů 3. generace, ne že přijdou noví.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    UBU: a asi i dalsi pokemony s 3. generace
    UBU
    UBU --- ---
    Bude od zítřka tedy.
    UBU
    UBU --- ---
    Ted mi to hodilo hlášku objevte Rayquazu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: jak delas tu S2 sit? Jsem chtel udelat nejakou separatni mapu pro nasi L10, nemam problem tam naimportovat gymy a gymy v parcich, ale neumim udelat rovnou caru, ehm... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: aha on je dneska i Big Communicator, tak to pada moje teorie, ze EX je uplne vsude, krome S2 ktere maji dnesni raid, protoze Anna Proletarka je v tom samem. Skoda.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Ahoj, aktualizoval jsem mapu s Ex-raidy : https://drive.google.com/open?id=1KszGj0Snq7oZ72x5EEZeTiHdaAUnQfpG&usp=sharing
    Narazil jsem na limit maximálně 10 vrstev v google mapách, a vždy, když už jsem měl vymyšlené, jak se přizpůsobit, tak Niantic přišel s nějakou změnou v systému...
    Velký dík patří @GuciZhor z discordu za připravená data, jinak bych se k tomu asi jen tak nedostal
    Je to snad dost přehledné, ale novinky:
    - S2 síť jsem upravil, aby byla patrná jak původně využívaná velikost L12 (šedé+černé lajny), tak nyní L10 (jen černé lajny) - pro info, L10 se řídí i rozdělení oblastí pro počasí
    - Field test a prosincové raidy jsem musel sloučit, aby se uvolnily vrstvy pro nové termíny. Postupně asi budu muset scuknout všechny raidy před aktuální změnou. Jednotlivé termíny v rámci sloučených termínů jsou rozděleny barevně, sponzorované gymy se liší ikonou (hvězdička)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    celkem dobre zpravy

    An Update on EX Raid Battle Invitations - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/exraids-update-020718/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: asi jo ale zkouset to nebudu, a ten kod je neprenosnej, skoda :)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: ze by ti ho odbanovali? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    roztomilej dopis, co mi prisel dneska na mail adresu na kterou jsem mel regnuteho nejakeho davno zabanovaneho mapbota, nepouziteho urcite pres rok... to se ty provozovatele map musej topit v inkubatorech asi... :-)

    Hello, Pokémon Trainer!
    WE’VE MISSED YOU!
    We haven’t seen you for a while. A lot has happened in Pokémon GO recently. Come back and give it another try!
    Here’s a promo code to redeem a special gift: 3 Egg Incubators and 1 Lucky Egg. Redeem within the next three days before the promo code expires.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: diky, takze ten pravej. Tam jsem dokonce jednou raidil, dalsi nespravedlnost! :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Anna Proletářka na Žižkově: https://mapy.cz/s/2nB2R
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam