• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    COBRA_: to jsem zazil na prvni exraidu... a jasny.. gym se odbarvil.. vzdycky prisel nekdo novej a zase nahodil.. a nakonec asi minutu pred zacatkem se to tam mydlilo a nakonec zustal tusim modrej
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: tvrdili mi ze to tak normalne delaj. Jednak by asi tezko zaridili aby to neobarvil nekdo kolemjdouci, a i kdyby jo - furt je ten samotnej zaklad ty myslenky naprosto mimo :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: to je asi nejhloupejsi uvaha co jsem slysel za hodne dlouho - prej "dohodu", vsadim dnesni dva Mewtwo, ze by to neutralni nezustalo ani ve snu :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Na dnesnim EX-raidu komicka situace. Nejaky cerveny (asi i s zlutejma) se snazili shodit modrej gym, ze prej "aby byl neutralni", ze maj "takovou dohodu", aby jako nikdo nemel vyhodu - cili aby nikdo nedostal bally navic za barevnou afinitu s gymem. Rikam jim ze nechapu co z toho maj - no jasne ze nic, jenze chtej aby z toho nemeli nic ani ti, co maj stejnou barvu jako gym. Neuveritelna demence :-). Hlavne v tom ze ocekavaj spolupraci tech, ktery tim shozenim tu vyhodu ztratej, to je fakt mozny jenom mezi debilama co kdyz sami maj hovno tak chtej aby meli hovno i ti ostatni, a sou urazeny kdyz jim na to ti ostatni serou :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    CIVETTA: No ona je to spíš loterie, podle analýzy na Silph Road to vychází přibližně na jedno candy na 85 berries. Ale včera jsem dostala jednu Chansey candy, tak jsem měla radost ;-) A začala jsem dávat Bagona a Belduma a říkám si, že tím třeba pomůžu ještě někomu :-))

    How Bonus Candies Are Awarded For Berrying Gyms - The Silph Road
    https://thesilphroad.com/science/bonus-candies-awarded-berrying-gyms/
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    KOLLUCHA: I candy?! Super, jsem si zatím nevšimla. Já krmím bez rozdílu, když je dost ovoce
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KOLLUCHA: koho nechavam ani tak ne, ale kdyz krmim, tak vetsinou Chansey/Blissey :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Předevčírem jsem zjistila, že když člověk krmí Pokémony v gymech, tak může kromě stardustu dostat i candy toho Pokémona, kterého krmil. Zohledňujete to nějak, když se rozhodujete, koho na gymu nechat nebo koho krmíte?
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    PAJA07: Mně taky přišla, včera večer na zítřek dopo. Nechci si stěžovat, čas mám a radost taky, ale přijde mi to jako a little bit short notice.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    mno ja sem rad za svou jednu pozvanku, prvni vubec, optimalizace sem zatim vubec nezvazoval :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tomu se říká být na roztrhání :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Mně taky přišla dneska i na ten křest a docela mi to udělalo radost.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    optimalizace EX raidu, bude čas i na nějakou hospodu mezi

    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Dneska hezkej den, par legend, poskocil jsem na level 38, dostal zlatou medaily za hatchovani vajec a do toho jeste prisla pozvanka na ExRaid :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: navíc to zjevně tentokrát není jejich vina, protože jsou úplně mrtvý i stránky Nintenda (502), tim spis by meli koukat, aby nebyli zavisli na sluzbe, ktera neustale nefunguje - a pres kterou beztak jede 99 procent botu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: presne, Niantic jsou fakt totalni kokoti... rok a pul problem s PTC, a porad nejsou schopny kdyz nic jineho, tak nabidnout migraci na google :-( hlavne ze kazdej event se pak ruzne o hodiny/dny prodluzuje
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    No jo no, začal event a PTC umřel, prostě jako vždycky.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: spis se RNG rozhodlo dneska, ze jsem byl asi hodnej :)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: To teď padají hlavně desítky nebo jak to děláš?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: njn, tak o ty expy mi slo tak nejmin... ale jinak akce uspesna, do prazdneho batohu jsem dostal novych 7x10, takze doufam mi to vydatne zalepi diry v pokedexu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam