• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Staženo a nic nevidim.:) Čekal jsem nějakej novej čudlík aspoň....
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    vsechny texty questu - https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/88cwy8/spoilers_all_quests_texts/

    evolve magikarp, doufam ho nebudu dostavat moc casto :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: No fakt, ale před hodinou ještě nebyla ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: afaik 0.97.2 je uz ted forced. Logicky celkem, protoze v ni je ta podpora questu.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Od posledního forced upgradu to je jen týden (0.95.3) a už vyšla nějaká nová verze. Obsahuje to nějaké bugfixy (zase se zpomalilo načítání aplikace) nebo naopak nové chyby. Mám to chtít? (od té doby co nějaký volitelný upgrade úplně znemožnil hru jsem trochu víc opatrná)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: souhlas..
    SARGO
    SARGO --- ---
    Pekelně mě otrávili těma míčema - že už si to nepamatuje poslední použitý. Taková pěkná vychytávka to byla :-/
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Člověk by skoro řekl, že už nemusí sídlit ve sklepě, co?
    Ale zas už si zjevně pořídili opravdický lidi (minimálně 4), to je od dob Ingressu značnej upgrade.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pekna fotka "Niantic developeru" z twitteru... :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: pravdepodobne to bude jako vsechno v posledni dobe - 21 hodin naseho casu.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    asi se jeste nevi, kdy ty questy zacnou?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tohle je zajimavy: So, it looks like a particular pokestop will be loaded up with a certain task each day (for the whole day). Any trainer who spins that stop will get that task, provided they don't have three already, and provided they have't received the task from that particular pokestop yet today.

    Takze... Discord kanal na pokestopy co ten den davaji neco rare? :-))
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zase pozvánka. Začínají ty víkendy být krapet zabité tím - přece nemůžu každý víkend časovat podle kočičáka. Sakra práce. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    asi Nianticu prislo, ze si lidi malo zakladaji alty (resp. ze neni duvod je mit), tak to zmenili od nove verze... :)

    https://www.reddit.com/...SilphRoad/comments/87pq1d/nearby_prioritising_pokemon_you_havent_seen_yet/
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Jeste trochu vic pohnout s promichavanim regionalnich kusu a mame prvni generaci komplet
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Předpokládám, že to bude obdoba badge pro Legendary raidy, kde Lugia také symbolizuje všechny. Toto může počítat všechny Mythical (a možná i Legendary nebo "obyčejné") mony chytané jako odměnu za dokončení Questů. V novém APK se nově začal rozlišovat atribut Legendary/Mythical, když doteď byly sloučené.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    "Mew encouter badge" - tak to nevypada, ze by byl nejakej rare, kdyz tam je pocitadlo kolikrat jste ho potkali :-)

    New in v0.97.2! Get Ready to Research with Prof. Willow! - The Silph Road
    https://thesilphroad.com/news/new-v0-97-2-get-ready-research-prof-willow/
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Už jsem si nějaký čas říkala, kdy vymění tu silvestrovskou party :-) Mám radost z Mewa, na něj se těším (snad ne zbytečně).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Princ Krason a jeho dobrodruzstvi :-)
    jinak zatim vidim jen, ze ikona pocasi se posunula nahoru, a ovladaci prvek pluska ma jiny barvy

    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    COBRA_: No právě proto jsem si dovolila doufat :-) Nebo to myslíš tak, že už se podruhé opakuje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam