• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Já už mám za Special research první známku a je na ní dnešní datum, takže IMHO tu kampaň mít nikdo do rána nebude - každý den by měla jít získat jen 1 známka. Proto jsem vyrazil ještě dnes, abych nebyl den pozadu :-) A počítalo to i už rozchozené vejce a buddy candy, takže na první zářezy mi stačilo asi 200m.
    Jinak Field research jsem zvládl dokončit 9. Ze zajímavých poznatků:
    - úkol "Protoč X pokestopů" nevyžaduje unikátní a počítá i protočení gymů
    - je možné získat stejný úkol vícekrát zároveň (ze 2 různých stopů jsem dostal úkol chytit 3 bug type Mony
    - hodně úkolů lze řešit paralelně (např. na splnění úkoly typu "chyť 10 Pokémonů", "hod za sebou 5 curve balls" a "hoď 10 Great throws")
    - odměny v podobě "Wild encounters" mi to dalo 2x houndour, 1x exeggcute a 1x pinsir (ten byl za chycení 3 bug type, to předešli za obecně věci typu protočení stopů nebo chycení X jakýkoliv kusů). Všichni L15 a IV vypadá stejně jako z vajec a raidů na minimum 10/10/10
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RICARDERON: ja jsem neodolal :-) ale hned druhej krok te kampane vyzaduje ujit 6km, tak jsem zase sel hned domu (2x candy z buddyho a hatchnout 3 vejce). Nicmene ty pokestopovy questy fungujou pekne, 1 stop dava jen jednou totez, jen kdyz to zahodis tak ti to da znova, takze lidi s gaucakama nemaji zadnou vyhodu.
    Pocitam do rana na redditu bude komplet ta kampan odkryta nejakejma snazivcema... :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    tak zejtra, nikam dneska nejdu už.:)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    nikde nic, ale už mám úkol od profesůrka.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    RICARDERON: Klikni na ní a uvidíš. ;-)0
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    THEMAKARESH: a co dělá ta ikonka? :-)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Potvrzuji, zacatek byl evidentne ve 22.00.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Už to jede. Objevila se ikonka nad Pokémony v okolí.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Zatím nic, ani po startu u pokestopu a jeho protočení.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    jojo, tu jsem taky našel.:) Snad to bude sranda.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RICARDERON: zatim je videt jen v medailich jedna nova. Hadam to menu se asi objevi az po startu u pokestopu?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Staženo a nic nevidim.:) Čekal jsem nějakej novej čudlík aspoň....
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    vsechny texty questu - https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/88cwy8/spoilers_all_quests_texts/

    evolve magikarp, doufam ho nebudu dostavat moc casto :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: No fakt, ale před hodinou ještě nebyla ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: afaik 0.97.2 je uz ted forced. Logicky celkem, protoze v ni je ta podpora questu.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Od posledního forced upgradu to je jen týden (0.95.3) a už vyšla nějaká nová verze. Obsahuje to nějaké bugfixy (zase se zpomalilo načítání aplikace) nebo naopak nové chyby. Mám to chtít? (od té doby co nějaký volitelný upgrade úplně znemožnil hru jsem trochu víc opatrná)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: souhlas..
    SARGO
    SARGO --- ---
    Pekelně mě otrávili těma míčema - že už si to nepamatuje poslední použitý. Taková pěkná vychytávka to byla :-/
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Člověk by skoro řekl, že už nemusí sídlit ve sklepě, co?
    Ale zas už si zjevně pořídili opravdický lidi (minimálně 4), to je od dob Ingressu značnej upgrade.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pekna fotka "Niantic developeru" z twitteru... :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: pravdepodobne to bude jako vsechno v posledni dobe - 21 hodin naseho casu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam