• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    TROFOZOIT: Já jsem ho ještě nedostala, ale bojím se, že na tom budu stejně. Ale na jednu stranu se na to těším a chci si to zkusit. Každopádně jak bylo dneska větrno a byly u mě všude vrány, tak to dost zamávalo s mou zásobou míčů... A ani shiny nebyla, mrchy jedny černý. Ale zas se mi vylíhl shiny Pichu :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Já jsem zahodila oba great throw streaky, protože to se mi fakt nedařilo bez přerušení.
    XSI
    XSI --- ---
    WABICEK: Field research se dá kdyžtak zahodit. A já ho dneska chytla, aniž bych to měla jako quest, takže je mi jasný, že až to přijde, budu čekat měsíc.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    Tak už jsem na brzdě jménem ditto. Pro jistotu i ve field research :-).
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    AETHER: Jo takhle, dík za vysvětlení. Já je viděl celou dobu normálně, protože jsem to od rána ještě nevypnul. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    AETHER: shiny v osmibitech neshinuje! :)
    XSI
    XSI --- ---
    Tak už k tomu vydali “oznámení”, tak je to teda něco jako apríl. A taky už to naběhlo pro všechny pokémony, předtím jsem to měla jen u prvních dvou generací a vypadalo to fakt nejhůř.
    AETHER
    AETHER --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Technicky to ani neni easter egg, kdyz se zapnul verejne vsem sam, spis takovej (pro nas) predcasnej april... :-)
    XSI
    XSI --- ---
    THEMAKARESH: Easter egg neznamená Velikonoční vejce. :-)
    Myslím ten “vtip”, že pokémoni vypadají jak z videohry, ale jen gen 1 a 2, takže ve výsledku to vypadá strašně blbě.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    XSI: To asi ne, když jsem z nich dostal dva Beldumy.
    XSI
    XSI --- ---
    Spustili easter egg, co funguje jen pro první dvě generace? Loool.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Asi bude teda nejlepší ho chytat za větrného počasí.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Tu jsi chytil? To je pěkná vrána ;-)

    Jinak jsem dostala vtipný výzkumný úkol. Měla jsem chytit tři Treecka nebo Mudkipy a za odměnu se objevil Torchic :-)))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BTW jsem si trochu myslel, ze to bude quest furt dokola a nasbiram si Mew od kazdeho elementu - ale je to jednorazovej quest. Coz je nakonec dobre, ale doufam, ze Niantic bude nahazovat dalsi s jinou odmenou nejak rozumne casto.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jeee :-)

    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Mno aspoň budeme mít čas nasbírat Magikarp candy. Já jsem Gyaradose evolvla v minulosti hlavně kvůli tomu, že jsem věčnost chodila s Magikarpem jako s buddym :-/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: s malou chybou, v Magikarpovi uz Ditto byt nemuze, od doby co ma shiny verzi
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    plus zde uzitecna infografika pro nas, co se zasekneme na kroku 5 :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    chytani Mew, ta neviditelnost je fakt cute :-)

    WORLDS FIRST MEW CATCH in Pokemon Go! Mew Invisible!
    https://www.youtube.com/watch?v=xAextf0re9k
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam