• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nejvic me ale pobavilo dneska, jsem vytocil hned z prvniho stopu "chytit 3 dark pokemony", jsem si to nechal, vrany jsou vsude. Za celej den jsem nevidel ani jedinou, a splnil jsem to az cestou domu za pirane... :-))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska po několika hodinách konečně chycen Ditto pro Research, teď ještě 9 duchů, za den jsem narazil jen na jednoho.
    SARGO
    SARGO --- ---
    ALFACAD: Byl... mrchy jsou to. :-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Latias and Latios Fly into Regional Raid Battles! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/legendary-latioslatias/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tak moje posledni Lugia konecne shiny, a sto procent k tomu... na to, ze jsem byl v centru hlavne pro Ditto, se odpoledne docela vydarilo... :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    KOLLUCHA: Tak kromě toho, že jsou v raidech, kde je prý i zvýšená pravděpodobnost shiny Magikarpa (to samé ve field researchi), má podle Silph Road Nest Atlasu hnízdo v Bezručových sadech. A pak si pamatuju, že když jsem byla na Kampě, tak jich tam bylo dost hned jako u řeky. Na Libeňském mostě naopak moc nejsou, respektive jsem tam ještě ani jednoho nepotkala a to bydlím 5 minut od něj. Máte ještě někdo problém s Magikarpem? Já mám v tuhle chvíli 80 candies, což není dost. Kam na něj chodíte??
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Kam chodíte v Praze rybařit?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    SARGO: jdi večer (v noci) a pak není problém
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Nebo by to mohlo být volitelné.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Niantic Confirmed 8-bit until April 7th

    eh... jako vtip dobry ale vypnul bych to teda hned uz
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Pět hodin venku a výsledek: jeden ghost z raidu, tři chycení a jednoho doufám dostanu jako odměnu za úkol, protože podle všeho dostávají všichni stejnou. Děsný tohleto. To jsem myslela, že s tím dneska pohnu dál :-D (A nepojedu na Chodovskou, ne a ne a ne!)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOLLUCHA: kvuli blbejm vranam nejsou v noci nikde ghosti :-(
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    KOLLUCHA: Na reddit někdo postnul video, ve kterém Mew chytaný za větrného počasí nedostává bonus. Já jsem se na to teda nekoukla, abych si to nenaspoilovala, akorát jsem si přečetla titulek. Sem to hážu jen pro pořádek.
    Mew caught in windy weather!
    https://www.youtube.com/watch?v=JaVBpkD1xmQ&feature=youtu.be
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    TROFOZOIT: Já jsem ho ještě nedostala, ale bojím se, že na tom budu stejně. Ale na jednu stranu se na to těším a chci si to zkusit. Každopádně jak bylo dneska větrno a byly u mě všude vrány, tak to dost zamávalo s mou zásobou míčů... A ani shiny nebyla, mrchy jedny černý. Ale zas se mi vylíhl shiny Pichu :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Já jsem zahodila oba great throw streaky, protože to se mi fakt nedařilo bez přerušení.
    XSI
    XSI --- ---
    WABICEK: Field research se dá kdyžtak zahodit. A já ho dneska chytla, aniž bych to měla jako quest, takže je mi jasný, že až to přijde, budu čekat měsíc.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    Tak už jsem na brzdě jménem ditto. Pro jistotu i ve field research :-).
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    AETHER: Jo takhle, dík za vysvětlení. Já je viděl celou dobu normálně, protože jsem to od rána ještě nevypnul. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    AETHER: shiny v osmibitech neshinuje! :)
    XSI
    XSI --- ---
    Tak už k tomu vydali “oznámení”, tak je to teda něco jako apríl. A taky už to naběhlo pro všechny pokémony, předtím jsem to měla jen u prvních dvou generací a vypadalo to fakt nejhůř.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam