• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    PLAGUEDIL: nekde jsem zahlidnul, ze asi do 7.4.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    PLAGUEDIL: EVILMIND
    Čili, pokud nemluvíš anglicky, tak do sedmého.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    ty osmibitove ikony jsou na jak dlouho?
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Včera jsem se úplně vydala, byla jsem na pětihodinové procházce, byla v Magikarpím hnízdě, procházela se opakovaně na Kampě, dala jsem Magikarpí raid, nastavila jsem si Magikarpa jako buddieho a v tuhle chvíli mám 127 Magikarp candies. Oproti včerejšku je to nárůst o 47 candies. Blbé je, že nějak nevím, jak ten input ještě zvýšit, spíš musím taky občas do práce a tak. Tímhle tempem budu mít Gyaradose tak o Vánocích.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Vytočila jsem pětikilometrové vejce - a úplně jsem se v první chvíli té barvy lekla, jestli není nemocné :-D
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Není problém ty zajímavé stopy sdílet, dávají celý den totéž, že ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kazdopadne obecne, krome "chytit draka", kde jsou odmeny v rare candy, se vyplati jeste "hatch 5 vajec", kde je odmena na konci chancey. Pro takovej stop bych si byl ochotnej i kousek zajet... :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Nebyla, v týdnu se na raidy stejně nedostanu, to bych zbytečně šetřila dlouho.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: to byla teda asi chyba, protoze tam je odmena 3 rare candy, a od zejtra je dragon pokemon T5 raid boss, to bych si klidne ty dva dny setril... ;-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Já jsem si ráno vytočila chytit dva dragon pokemony, zasmála jsem se a zahodila to ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nejvic me ale pobavilo dneska, jsem vytocil hned z prvniho stopu "chytit 3 dark pokemony", jsem si to nechal, vrany jsou vsude. Za celej den jsem nevidel ani jedinou, a splnil jsem to az cestou domu za pirane... :-))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska po několika hodinách konečně chycen Ditto pro Research, teď ještě 9 duchů, za den jsem narazil jen na jednoho.
    SARGO
    SARGO --- ---
    ALFACAD: Byl... mrchy jsou to. :-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Latias and Latios Fly into Regional Raid Battles! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/legendary-latioslatias/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tak moje posledni Lugia konecne shiny, a sto procent k tomu... na to, ze jsem byl v centru hlavne pro Ditto, se odpoledne docela vydarilo... :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    KOLLUCHA: Tak kromě toho, že jsou v raidech, kde je prý i zvýšená pravděpodobnost shiny Magikarpa (to samé ve field researchi), má podle Silph Road Nest Atlasu hnízdo v Bezručových sadech. A pak si pamatuju, že když jsem byla na Kampě, tak jich tam bylo dost hned jako u řeky. Na Libeňském mostě naopak moc nejsou, respektive jsem tam ještě ani jednoho nepotkala a to bydlím 5 minut od něj. Máte ještě někdo problém s Magikarpem? Já mám v tuhle chvíli 80 candies, což není dost. Kam na něj chodíte??
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Kam chodíte v Praze rybařit?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    SARGO: jdi večer (v noci) a pak není problém
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Nebo by to mohlo být volitelné.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Niantic Confirmed 8-bit until April 7th

    eh... jako vtip dobry ale vypnul bych to teda hned uz
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Pět hodin venku a výsledek: jeden ghost z raidu, tři chycení a jednoho doufám dostanu jako odměnu za úkol, protože podle všeho dostávají všichni stejnou. Děsný tohleto. To jsem myslela, že s tím dneska pohnu dál :-D (A nepojedu na Chodovskou, ne a ne a ne!)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOLLUCHA: kvuli blbejm vranam nejsou v noci nikde ghosti :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam