• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    COBRA_: No, já ti děkuju, že si ze mě děláš legraci, já bych si taky přála mít víc peněz a koupit si lepší počítač :-(
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KOLLUCHA: jestli se bojis o bezpecnost dat a mas xpecka, tak mam pro tebe blbou zpravu :-D
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    SARGO: Zvládla jsi to perfektně a pomohlo mi to :-)

    COBRA_: Bylo by to super, kdybych mu věřila, že nezneužije moje osobní data. Jenže já jsem si přečetla Privacy Policy a nesouhlasím s ní. Respektive, jsem ochotná si to pustit na komp, kde mám poměrně přísně nastavenou bezpečnost ve Firefoxu. S mobilem ještě moc neumím a dost na tom, že jsem porušila veškerá svoje pravidla kvůli Pokémonu ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pokémon GO Earth Day Cleanup - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/events/earth-day/

    Bohužel u nás se žádný Pokemon Go cleanup konat nebude, ale pokud máte zájem, zítra v sobotu se koná podobná akce Ukliďme Česko - stačí si najít úklid poblíž a zapojit se. Já sám jeden úklid na Praze 6 pořádám :)
    http://www.uklidmecesko.cz/
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KOLLUCHA: neni lepsi si nainstalovat discord na mobilu? Pak nemusis resit co mas za system na desktopu uz vubec :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOLLUCHA: Tak nevím, co jsi to vlastně prováděla - na prohlížeč by snad verze windows neměla mít vliv? - ale hlavně, že to funguje. Dostala jsi se, kam jsi potřebovala? Že bych si byla s pozvánkama úplně jistá v kramflecích se taky nedá říct :-D
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Tak já jsem to asi nějak rozchodila. Celé kouzlo tkvělo v založení vlastního serveru. Připadám si teď trochu hloupě. Navíc mi to občas tak divně bliká. No ale funguje mi to. Tak děkuju všem, co pomohli!
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    PLAGUEDIL: Co je to pozvánka konkrétního serveru :-o Mně, bohužel, pozvánky nějak nefungují. To si myslím, že je problém s těmi XPy.

    No nic, já si zkusím založit vlastní server, ať vidím, co to dělá. Třeba pak budu moudřejší. Omlouvám se, že tady s tím takhle spamuju a OTčkuju, já jsem vždycky musela mít něco extra :-///
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    KOLLUCHA: staci rict ktery server chces.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    KOLLUCHA: mas zalozene id svoje? pak ti staci jen kliknout na nejakou pozvanku konkretniho serveru a on se ti prida.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    SARGO: Ze dvou důvodů:

    1/ Discord nepodporuje Windows XP, takže ani nevím, jestli mi bude fungovat. A vzhledem k tomu, že nevím, jak to má vypadat, neb jsem to nikdy neviděla, tak to ani nepoznám.
    2/ Je tam nějaký systém serverů a já tomu nerozumím, netuším, jak vyhledat, co chci ani jak se k nějaké duskuzi připojit. Ani vlastně nevím, jestli si mám zakládat server?

    Prostě jsem totálně ztracená.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    jasny.. prave jsem neco zaslechnul.. ale uz jsme parkrat byli.. hodne lidi a nikdo zatim
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: v codu hry je ta moznost, ale zrejme to neni zapnute, jinak by ji uz nekdo mel
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    jak je to s tou aktualni legendou.. muze byt shiny nebo ne?
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOLLUCHA: A chceš teda poslat pozvánku, či o co přesně kráčí? :-)) Já ho mám všude možně, v prohlížeči funguje v pohodě, jen je ho někdy potřeba ručně ef pětkovat... :-))
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    KOLLUCHA: ja gyroskop mam, akorat pokemoni si s nim nwchcou povidat
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Byl by někdo ochotný, kdo by mi vysvětlil v poště, co mám dělat s tím, když jsem se přihlásila do Discordu bez pozvanky v browseru na XPech? Vůbec nechápu ten interface. Chystám se přečíst i help, ale nevím, jestli mi Discord vůbec bude fungovat... Předem díky potenciální ochotné duši! :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    SARGO: Taky! Sice teda není nic moc, ale jsem šťastná, že ho vůbec mám :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    PAJA07: spis 0% flee rate
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: tam se hazi ananas? tam je 100% catch rate?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam