• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    AETHER
    AETHER --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    Nejaky bug asi...

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CIVETTA: před pár dny jsem za den chytil 4x Ditto a 2x Ducha. Aktuálně mám od spuštění úkolů 5 duchů a už mě to nebaví :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    EVILMIND: blba otazka k tomu obrazku, svetla barva=nejvetsi sance? Chytam co se hybe a Ditto porad nikde :-( vlastne od zacatku co se ditto objevil mam jen jeden zarez :-/
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Já zas nemůžu natrefit na Ditta. Samozřejmě jsem ho chytla před týdnem, ale teď nic....
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    musite v noci cca od 22-23 do cca 5-6, pres den je to bez sance
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    uz je taky lovim asi 4 dny :(
    obcas rano nebo v noci jsou.. pres den vicemene ne
    XSI
    XSI --- ---
    Kde jste nabrali ty ghosty? :-O
    Mám za dva dny dva a oba z raidů...
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KOLLUCHA: Je to tvoje vec, poznamka se tykala toho paradoxu ze kdyz jedes na deravym systemu, jsou ty obavy trochu lichy. No muj starej pocitac se sedmickama co ode me pred lety nikdo nechtel je uz nakej cas v kremikovym nebi (nebo co s nim udelal kolega kterymu sem ho dal k likvidaci), takze to je beztak tak nejak vsecko co jsem k tematu chtel rict :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    COBRA_: Za prvé je toho hodně, co se dá dělat i tak a za druhé máš pravdu, skoro nic nedělám. Teď někdy jsem četla něčí citát, že když je něco zadarmo, tak jsi to ty, s kým se obchoduje. Já nikomu nic nevnucuju, to je každého boj, jak nakládá se svými osobními daty a respektuju jeho rozhodnutí. Některým lidem to vyhovuje a neumí si bez toho představit život, mně to vadí.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KOLLUCHA: to je spis o tom ze tyhle obavy jsou mireny trochu mimo. To bys fakt nemohla nic.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    COBRA_: No, já ti děkuju, že si ze mě děláš legraci, já bych si taky přála mít víc peněz a koupit si lepší počítač :-(
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KOLLUCHA: jestli se bojis o bezpecnost dat a mas xpecka, tak mam pro tebe blbou zpravu :-D
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    SARGO: Zvládla jsi to perfektně a pomohlo mi to :-)

    COBRA_: Bylo by to super, kdybych mu věřila, že nezneužije moje osobní data. Jenže já jsem si přečetla Privacy Policy a nesouhlasím s ní. Respektive, jsem ochotná si to pustit na komp, kde mám poměrně přísně nastavenou bezpečnost ve Firefoxu. S mobilem ještě moc neumím a dost na tom, že jsem porušila veškerá svoje pravidla kvůli Pokémonu ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pokémon GO Earth Day Cleanup - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/events/earth-day/

    Bohužel u nás se žádný Pokemon Go cleanup konat nebude, ale pokud máte zájem, zítra v sobotu se koná podobná akce Ukliďme Česko - stačí si najít úklid poblíž a zapojit se. Já sám jeden úklid na Praze 6 pořádám :)
    http://www.uklidmecesko.cz/
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KOLLUCHA: neni lepsi si nainstalovat discord na mobilu? Pak nemusis resit co mas za system na desktopu uz vubec :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOLLUCHA: Tak nevím, co jsi to vlastně prováděla - na prohlížeč by snad verze windows neměla mít vliv? - ale hlavně, že to funguje. Dostala jsi se, kam jsi potřebovala? Že bych si byla s pozvánkama úplně jistá v kramflecích se taky nedá říct :-D
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Tak já jsem to asi nějak rozchodila. Celé kouzlo tkvělo v založení vlastního serveru. Připadám si teď trochu hloupě. Navíc mi to občas tak divně bliká. No ale funguje mi to. Tak děkuju všem, co pomohli!
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    PLAGUEDIL: Co je to pozvánka konkrétního serveru :-o Mně, bohužel, pozvánky nějak nefungují. To si myslím, že je problém s těmi XPy.

    No nic, já si zkusím založit vlastní server, ať vidím, co to dělá. Třeba pak budu moudřejší. Omlouvám se, že tady s tím takhle spamuju a OTčkuju, já jsem vždycky musela mít něco extra :-///
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    KOLLUCHA: staci rict ktery server chces.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam