• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    RESTA
    RESTA --- ---
    JEREMIUS: zatiaľ len raz, časom hádam pridaju niečo iné
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: A když ho uděláš, tak znovu jedeš to samé? Nebo je to jednou a šmitec?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Co je vlastně odměna za ten hlavní quest? Konečně jsem nasbíral kapry, tak se posouvám dál
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw odmena za 7denni quest zustala stejna, skoda
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    EVILMIND: Mám to v 16:30, to tam snad dojdu i pěšky.:)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: dopravní peklo se děje už tak nějak kontinuálně. tohle snad nemůže nikoho rozhodit.
    XSI
    XSI --- ---
    Legendárek nemám tolik, abych je mazala.
    Ale jinak je to přesně jak jsem říkala, než jsem dostala ten quest, chytila jsem Ditta aspoň jednou denně, od tý doby NIC.
    UBU
    UBU --- ---
    Taky máte takovej divnej pocit když mažete ty legendárky?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je ontopic zprava pro ty, kdo jako ja maji o vikendu EX raid na Krestu... Krnda nam to asi chce prekazit!

    Pražany čeká další dopravní ‚peklo‘. O víkendu v centru nepojedou tramvaje, zavře se i stanice metra | Doprava | Lidovky.cz
    https://byznys.lidovky.cz/...vaje-zavre-se-i-metro-i2k-/doprava.aspx?c=A180410_145525_ln-doprava_rsa


    RESTA: aha, dobry, to me nenapadalo sakra :)
    RESTA
    RESTA --- ---
    XSI: jj, ale nie úplne von, prvé opustenie ťa hodí do lobby, boj stále trvá ale nie si s pokemonmi v boji, takže neumrú. Z loby nesmieš vyskočiť, pretože sa potom toto nezapočíta - treba počkať až uplynie čas.
    XSI
    XSI --- ---
    Takže stačí leavnout boj, jít zpět do lobby, a pak znova a znova?
    RESTA
    RESTA --- ---
    a nemusíš ísť na 1* raid, aj 4* má myslím rovnaký čas a keď budeš v lobby, nič ti neumrie.
    RESTA
    RESTA --- ---
    NECROMAN: nemusíš, stačí hneď skočiť späť do lobby a tam počkať, kým uplynie čas
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw jsou 6hodin lure, ktere nebyly puvodne ohlasene v tom eventu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: ne, das na prvni misto blissey, a pockas az uplyne cas
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: prohrat znamena nechat si vybombit vsech 6 v parte a potom cekat na konec bitvy?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: proste si sednes k nejaky jednicce na lavicku a budes prohravat, 10x to nestihnes takze pak potrebujes jeste nejaky dalsi raid...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Už běží Kanto event a za 15 minut jsem nachytal zbývající duchy. Teď otázka, jak je to s tím trikem na rychlé získání 10x raidů pro Special Research?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: aha, to je to co jste tu resili :-) ovsem tim hranatym pokeballem vubec neslo hazet jen po pameti, ale po restartu to nabehlo uplne stejne, tak jsem nakonec hodil nejakou haluz... kazdopadne je to vtipny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam