• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WABICEK: jsi mel dat incense, ne? ty jsou vetsinou k prdu (a hromadej se diky tomu ze jsou vzdycky pribundlovany k necemu v shopu), a community day je jedna z mala prilezitosti, jak je efektivne vyuzit, at uz jsi kdekoliv...
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    já chytil asi čtyři. a tím nemyslím čtyři shiny. reálných ovcí jsem viděl asi víc. holt venkov...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ja dve shiny.. prvni jsem chytil az po dvou hodinach chozeni... takze uz jsem se trosku bal
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    U mě tři shiny, samí malí. Ale nasbírala jsem přes 700 Candy :) a chytla Mewtwo cp 2257, takže jsem happy
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    sem na tom podobne, sel sem na posledni ctvrt hodiny cestou do Teska, uz tak sem mel na evolve, ale zadny vyssi levely, tak sem si rek ze to zkusim, a levely teda mizerny (IV sem nekoukal), ale jedna shiny se nasla :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    NECROMAN: Dobře ty, mně dneska žádná shiny nepřišla a to jsem byl i venku....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Rozhodl jsem se ten Mareep event dnes nehrotit, tak jsem jen zapnul z gauče hru, klikám na první ovci a hned Shiny. Koukám, že candy už mám přes 150, tak jen evolvnu a Mission acomplished :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TROFOZOIT: na flying se pocita i Doduo, ty ted vidim docela casto.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Nooooooo!
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Copak Mareep, ale já včera vytočila hned několik guestů "cach 3 flying/10 normal" a doprčic narazila jsem na jedinýho holuba a nula krysáků :(
    Tak jsem to musela pozahazovat.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    V kolik je ta eventa v ČR?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a zda se, ze se vyplati jit nekam kde jsou i stopy, protoze se da trochu pohnout s questama... :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dulezite info pro dnesek :)

    @NianticHelp
    Remember: Eggs will only hatch four times faster if they’re put into an incubator during the three-hour window of Community Day. Eggs already in incubators don’t get the boost. We hope you enjoy this bonus as you catch Mareep!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: btw pokestop ti neda novej quest, pokud mas porad starej z toho sameho z jineho dne - ano, furt si susim ten chytit ditta za 3 rare :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: K tomu je dobrý to plusko, že když na něj chytáš, tak se ti to do těch q na házení nepočítá jako přerušení řady.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: uz jsem se jako rychle naucil si ty potvory vybirat, resp. hlavne ktery si nevybirat :)
    XSI
    XSI --- ---
    Já teda házím taky jenom točený ale tři great v řadě, to chce fakt velký štěstí na potvory (a stejně mi to na dvou lurech trvalo pár hodin).
    AETHER
    AETHER --- ---
    THEMAKARESH: jo, taky mě překvapilo, jak to bylo rychle :D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    AETHER: To mi přijde náhodou jako dobrá odměna, ale asi záleží na tom, jak umíš házet. Když házíš jenom točený, tak to musíš mít hned.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam