• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SARGO: ja uz si nechavam splneny ukoly pro razitka do dalsich dni, kdo se ma furt srat s necim novym :-)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Je nějaká funkční mapa pokémonů v Praze?
    Kde byl v poslední době spatřen Ditto? (chytla jsem ho 30 m od domu samozřejmě den před tím, než jsem ten research dostala :/)
    díky
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: Ono je tu těch stopů asi deset. Prostě během dne nezbytně nastane okamžik, kdy ti zbudou jenom úkoly, které prostě neuděláš. Nebo tě čeká fakt dlouhá procházka. :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SARGO: smaž úkol a vytoč si něco lehčího :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    sice už máte jen hodinu a čtvrt, ale stop u Václavské náměstí 33 dává quest na vylíhnutí pěti vajec :-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    SARGO: Na chalupě mám už 3 týdny obsazené 2 gymy. Doufám, že do léta někdo pojede kolem a vymlátí mi to
    SARGO
    SARGO --- ---
    ... zase jednou mi došlo, jak těžké je být pokémonistou na malém městě. Nastřádaly se mi všechny tři úkoly "battle in the gym" - jenže v okruhu několika kilometrů jsou všechny gymy už čtyři dny moje :-( To se mi v Praze nestane... :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Ajo já už mluvila o Latiasovi. Ale ten Ditto mi dal teda jako fest.
    Fun fact: já dneska ve hře měla quest chytit pět pokémonů s výhodou počasí, ale to počasí zrovna nebylo. Ani u pokémonů, ani ikona. Prostě nebylo počasí. Much wow.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    A pozor při chytání venku v tomhle počasí, byl jsem venku asi dvě hodiny a vrátil jsem se celkem spálenej.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    XSI: To nevím, já je všechny chytil na plusko... :-D
    XSI
    XSI --- ---
    THEMAKARESH: Potkala jsem dneska na raidech další dva, co na tom jsou stejně. To je jak kdyby bylo selektivně určený, kdo prostě nemá nárok. Když mi nezůstane ani na točenej excelent tak wtf.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    XSI: Hele já jich chytil asi 6, ale znám lidi, co na něj čekají už přes dva týdny, což je teprve na nic.
    XSI
    XSI --- ---
    Jinak moje skóre při chytání aktuálního legendárního červenýho letadla je zatím 0/5. Fakt peklo.
    XSI
    XSI --- ---
    SHAMPOO: Já na konci eventu nakonec taky, ale fakt jsem na něj čekala přes týden.
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    XSI: jo jo chytla jsem tři, z nidorana
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: to je dobry kdyz jdes na raid nebo tak, tam se to da dat... ale imho to nestoji za ten voser
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ADDALBERT: jj kdyby byla jina legenda, tak mozna ale momentalne taky nejsem schopny, ale mozna se nekdo najde ....
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ALFACAD: Takže je to v radě? To nedam.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ADDALBERT: onix nebo larva
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    EVILMIND: hm, tak dik...kvuli tobe to ted budu zase hrat...
    btw, bylo to apkou SuperUser - trosku zvlastni vzhledem k tomu, ze vlastne nemela k nicemu pristup, kdyz nemam root - nainstalovala se mi, ze sem ju mel na predchozim tel. (a Safety Net mi nikdy nehodil fail)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam