• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Niantic ovsem koukam misto bleskove opravy radi delat s kamarady vsechny mozne dalsi veci, co maji zvysovat rank, a doufat, ze treba nektera zabere, LOL :-)

    Friendship Levels may not increase once per day – Pokémon GO
    https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/articles/360001597287
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: podle fotek z redditu nicmene i presto, ze great frienda vidi jen jedna strana, tak oba dostali bonus ball v raidu. Akorat mam obavu, ze az se to nejak srovna nakonec, tak nas okradou o ty expy... :-(
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    dekuji za darky :) snazim se taky posilam zpatky.. ale zrovna dneska jsem nemel ani poradne moznost nabrat nove.. A uz ted mam neotevrenych vice nez 20 kousku..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: protoze uz se deje co jsem tady na zacatku psal ze se stane - mam asi 70 cekajicich darku ted, a vybrat muzu jen 20. A mezitim dojdou dalsi samozrejme. Je treba uplatnovat sofistikovane klice pro vyber - napriklad vcera, kdyz jsem ve 23:50 prisel z hospody, tak jsem vybral hornich 20... ;-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: jo voe a ode mě sis už dva dny nevybral gift :)) a to jseš asi jedinej koho jsem odsaď častěji potkával na raidech, ale stejně jsem to zkusil ted na zkoušku a moc to nehraju
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: i kdyz, s tim syncem na novem levelu bych asi byl opatrnej, v tomhle threadu uz nekdo dal (nevim teda jak, to bude mozne az zitra ne?) a dostala ho jen jedna strana, druha furt trci na jedne hvezde
    Great Friend bonus alert : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8u7iyk/great_friend_bonus_alert/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kazdopadne jako doufam, ze takovou pitomost nebudou opravovat dyl, nez tech 30/90 dni, kdy to zacne bejt dulezity. I kdyz u Nianticu jeden nevi... :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: Hitting a new friend level updates the friendship status for both players.

    aspon ze tohle

    Ale kazdopadne domluva je jako dost tezka, kdyz neni zadnej ingame msg system, a mas 100 random pratel z AUS/NZ/USA :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Jeden z dvojice přátel musí každý den otevřít balíček jako první, pak se dny přátelství započítávají správně:
    [Friendship Bug Workaround] Choose gift givers and gift receivers : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/.../friendship_bug_workaround_choose_gift_givers_and/?st=JIWR12NQ&sh=d1de9a28
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: ne, expy jsou za ty 4 urovne friendu. Ale prvni uroven za 3k expu je hned za prvni interakci.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Z toho otevírání dárků jsou expy?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KABIS: klidne muzes powerlevelit i jen s friendama na prvni urovni - naberu tunu pratel z redditu, pockam az budu mit dost darku od nich, a ve 23:45 jich otevru 20+20. S lucky eggem je to 240 tisic expu, plus to co behem toho vyevolvujes. Diky tisicum hracu, co tam sdili ID, se to klidne da opakovat furt dokola jednoduse, teda pokud nechces radsi proste pockat 90 dni na tech tusim teoretickych asi 80 mega expu...
    Takze jo, je to "pomerne dost" expu :), uplne zadarmo. Takze jako uprimne verim, ze to je priprava na nejaky zvyseni level capu, protoze jinak by to proste nedavalo smysl.
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    taky se pridam, na trade asi nic zajimaveho nemam, ale darky si povymenuji rada - 9610 6495 6445
    KABIS
    KABIS --- ---
    Se mi uplne nelibi ze za to je pomerne dost expu, ale to asi budu jedina, co? ))
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    By to chtělo udělat přehlednější friend's list, kde by bylo jasně a přehledně zobrazeno komu člověk poslal gift atd. Tuším, že k tomu časem dojde, páč to sere snad každého.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Na jednu stranu to bylo otravny, na druhou jsem díky tomu taky narval už stovky ananasů do gymů. :-)
    A menežovat, komu jsem už (ne)poslal dárek je neskutečná otrava. Už první den mě to začalo vytáčet
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: skoda, se mi hodilo ovoce na zlateni gymu, ted uz to fakt bude jen otrava porad dokola projizdet komu jsem poslal a komu ne
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: konečně nemusím po dvou dárcích mazat 20 pinapů :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam nerfli odmeny darku, to byla rychlost teda :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: no, presli, ze kdyz ho RYCHLE pridas zpatky, tak o nej neprijdes... :-) Bych se asi trochu bal takovou featuru od Nianticu testovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam