• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jenže candy ti většinou teče i ušima - a dust je nedostatkové zboží, které nenahradíš. Kilometry budiž střádat, kdo jede na medaile, ale tam se to holt musí po tisících :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nove questy

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    k vyroci spusteni tradicne dalsi Pikachu :)

    Celebrate Pokémon GO’s Second Anniversary with Pikachu! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/birthday2018/
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    COBRA_: náměstí 14. října, kostel sv. Václava. je to tam dobrý. jednou jsem udělal chybu a šel na kampu a never more.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: tak behani je blbost, pokud nemas prostoje jako ze jdes a nikde nic neni, tak jsi v pohode vsude. Nekde jsem to i videl spocitany kolik lure potrebujes na jednom miste, aby to bylo stejne efektivni jako chozeni. Predminule jsem taky zvolil prochazku, protoze jsem chtel udelat co nejvic tech questu kdyz jsou zadarmo, tak jsem jel trasu po unikatnich stopech podel brehu a zpatky. Ale squirtle sucks, takze kdybych znal misto, kde muzu sedet v hospode venku celou dobu, jsem tam najistotu... :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: Já obvykle začnu na václaváku, kde na sebe nabalíme pár známejch a pak se loudáme Prahou a příležitostně raidujeme, spíš než o maximalizaci zisku jde o srandu. Naposled jsme asi 4x potkali člověka, kterej sice měl víc shiny larvitarů než mi dohromady, ale byl uřícenej, jak běhal sem a tam a bylo to pro něj asi všechno, jen ne "community".
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Po václaváku chodím každý den do práce a z práce. :)

    Eventy, když se na ně nevyprdnu, chodím do parku Chodovské tvrze.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: ten jak je u toho kostela, bejva zalurovanej celej i vcetne okolnich ulic
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Parkem na Andelu myslis kterej presne park? Asi bych nepohrdnul, pokud se mi tentokrat postesti vstat o neco s predstihem, nejakou alternativou prave za ten Vaclavak, na kterej jinak obycejne jdu pesky z Vrsovic :-). Na Andela mi jede sedmicka, takze mi to celkem v teoreticky rovine stymuje.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: fakt chodis po vaclavaku jo? me by teda srali ty lidi tam... Posledni community jsem byl v parku na Andelu, a tam mi to uplne vyhovuje, celej event ve stinu, presne akorat stopu aby se tam dalo pripadne krouzit, a lavicky u stopu kdyz krouzit nechces. A hlavne, krome par dalsich hracu tam nikdo neni! :-)

    Ale uvitam tipy na nejaky dalsi pekny misto kde se da sedet ve stinu u x stopu, jelikoz Blastoise je nepouzitelnej s cimkoliv tak bych jako rad tentokrat minimializoval svou snahu.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    HARALD: Ono stejně to plusko při posledním skoro nepluskovalo :-/
    HARALD
    HARALD --- ---
    TAHRQA: Wow! Nastavit plusko jen na pokestopy a průchod Václavákem bude připomínat kombajn.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Mimochodem, další community day se blíží, tak by se mohl hodit návod, jak skipnout animaci chytání.
    Pokémon GO | How To Skip The Catch Screen + Ball Shaking Animation! | Throwing Tutorial
    https://www.youtube.com/watch?v=ROqjZqyPT0E&t=64s
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    CHOCHA: Beldum a Bagon? alias Metagross a Salamence.
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    HARALD: to byla moje motivace začít zas hrát. Petkovej raid je bez šance. Tak sem si říkal že je aspon odukoluju.

    Btw co je v třetí generaci top zvedacka ze židle a běžet pro něj?
    HARALD
    HARALD --- ---
    On je možný i jiný pohled. Pokud čověk nemá čas chodit na pětkové raidy, tak je zaplněné místo v pokédexu mnohem lepší, než sedmý Snorlax.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Presne, navic naprosto cokoliv je lepsi, nez defensivni legenda - kterou nikdy nepouzijes do utoku a do gymu dat nejde.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    HARALD: Neřekl bych. Body slam je legacy moveset. De Facto hráčům, kteří začalo později umožnili získat jednoho z nejlepších defenderu do gymu. Za me lepší než tam mit třeba suicuina
    HARALD
    HARALD --- ---
    Snorlax jako odměna týdenních kvestů místo legend. To teda hodně snížili standard.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak se to resi tady:
    [BUG]0.109.1 completely killed PoGo+ : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8vzpml/bug01091_completely_killed_pogo/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam