• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    RICARDERON: zatim je sedm generaci (celkem 807 Pokedexovejch cisel), na pristi rok je planovanej release osmy generace (pro Switch samozrejme)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    EVILMIND: Aha, takze cca 20% nahoru a dolu...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OKEYA: CP se pocita z IV, proto jakmile se randomizuje IV, zmeni se i CP
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    EVILMIND: A CP se mění taky náhodně?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OKEYA: tady je na to prehledna infografika co ktera uroven friendu znamena
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OKEYA: je to proste random, hranice zname jsou od zacatku - 1/2/3/5-15. I proto celkem neni problem ty trade davat uz ted pri 2-15, protoze pro nejaky semi-rare pokemony co protradujes x-krat a chces hlavne A15 to nebude za 3 mesice zase takovej rozdil, resp. neni to rozdil o rady. Napriklad tady Ricardeon ziska ted stoprocentni palmu za kazdy 3375. trade, za 3 mesice to bude uz jen za 1331. trade! :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    OKEYA: Ježišikriste, kolik těch šmejdů eště je? Já myslel, že schází tak jedna generace a bude od fujtajblů pokoj!!!
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Hledal jsem něco do práce a vypadl na mě evoluční strom pokémonů. Místy trochu nesprávný (hyeny jsou příbuznější s kočkama než se psama a podobně), ale jinak dost zábavný:

    https://i.redd.it/t8nntfgoam3y.png

    A jinak ještě dotaz - už existujou nějaký statistiky změn IV a CP při tradech nebo aspoň jasný hranice při úrovních přátelství? Nezahlídli jste něco? Než se začnu o něco pokoušet...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Tak jsme objevili, že dostat se ke kvalitní zmutované palmě je možné přes trade. Jen je to totální loterie. Občas to padlo úplně dolů. Ale jedna nakonec má těch 91 % aspoň.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: to je slusny, ale to nepotrebuju :) je zajimavy, ze ho u toho two-sticku nenapadne proste pouzit dva prsty
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: strcis dovnitr prstik, ne asi :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: A jak s tím budeš házet míčky?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle vypada na leto uplne idealni na POGO, akorat mi to teda Amazon nejak nechce poslat, a jinde jsem to nenasel zatim...

    https://www.amazon.com/Sunshade-Privacy-Umbrella-Samsung-Similar/dp/B071VNTB78/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: na to je jinak dobry pouzit dratiniho co je jako odmena z jineho questu, vyhrat 3+ raid
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: ja ji zrovne ted parkrat videl a i chytil.. coz bylo super.. protoze jsem tam mel vyzkum za tri rare candy - chytit dragon type pokemona.. tak to potesilo :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: a bylo to nekde napsany ze vubec? Ta alolal palma taky predtim jako skoncila, ale asi dvakrat jsem ji i tak videl na radaru jeste potom, diky tomu, ze jsem zalozil jinej account, kterej ji nemel, a tam to ukazuje stiny na kilak daleko... Takze jestli ho nemas vubec, ma sanci byt uzitecnym radarem pro ostatni! :-)

    Jinak bych cekal, ze je daji postupne do tech vajec vsechny, jelikoz posledni nereleasnuta alola forma je Marowak, tak uz tohle tema celkem nemaji jak jinak zdimat...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SARGO: on uz skoncil? Mam asi jednoho lvl 1, IV 40 :-|
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: sporadicky= vůbec :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: on asi neskoncil, jen nejspis bude spawnovat tak sporadicky jako predtim ten exeggcutor?

    Jinak ja nechytil zadnyho dobryho, ale ted s tradem je to fakticky moznost rerollu za kazdyho chycenyho, a z trade jsem dostal 15/15/13 :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam