• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: nicmene tentokrat za to mohl Google :-)
    Google Cloud Platform outage took down many popular apps, now fully fixed | Android Central
    https://www.androidcentral.com/...rm-hiccup-knocked-out-many-popular-apps-its-mostly-back-normal-now
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: ve stejnou dobu blblo pripojeni i v Animal Crossing Pocket Camp, tak jsem si chvili myslel, ze me troluje operator, kterymu jsem vcera oznamil, ze jestli mi hodlaj nutit (doslova: stavajici tarif zrusili) "vylepseni sluzeb" spojeny se zdrazenim, tak nemam problem prejit jinam stejne jako sem presel pred nejakym casem k nim :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Draci naštěstí celou dobu fungovali bezchybně ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    @NianticHelp
    5 minutes ago
    We’re aware of a technical issue causing an outage for both Pokémon GO and Ingress. Stay tuned for more information, and thanks for your patience as we investigate.

    Jsou dole i servery Ingress a Discordu. Asi koordinovany bombovy atentat na veci, co pouzivam! :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    RICARDERON: zatim je sedm generaci (celkem 807 Pokedexovejch cisel), na pristi rok je planovanej release osmy generace (pro Switch samozrejme)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    EVILMIND: Aha, takze cca 20% nahoru a dolu...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OKEYA: CP se pocita z IV, proto jakmile se randomizuje IV, zmeni se i CP
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    EVILMIND: A CP se mění taky náhodně?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OKEYA: tady je na to prehledna infografika co ktera uroven friendu znamena
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OKEYA: je to proste random, hranice zname jsou od zacatku - 1/2/3/5-15. I proto celkem neni problem ty trade davat uz ted pri 2-15, protoze pro nejaky semi-rare pokemony co protradujes x-krat a chces hlavne A15 to nebude za 3 mesice zase takovej rozdil, resp. neni to rozdil o rady. Napriklad tady Ricardeon ziska ted stoprocentni palmu za kazdy 3375. trade, za 3 mesice to bude uz jen za 1331. trade! :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    OKEYA: Ježišikriste, kolik těch šmejdů eště je? Já myslel, že schází tak jedna generace a bude od fujtajblů pokoj!!!
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Hledal jsem něco do práce a vypadl na mě evoluční strom pokémonů. Místy trochu nesprávný (hyeny jsou příbuznější s kočkama než se psama a podobně), ale jinak dost zábavný:

    https://i.redd.it/t8nntfgoam3y.png

    A jinak ještě dotaz - už existujou nějaký statistiky změn IV a CP při tradech nebo aspoň jasný hranice při úrovních přátelství? Nezahlídli jste něco? Než se začnu o něco pokoušet...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Tak jsme objevili, že dostat se ke kvalitní zmutované palmě je možné přes trade. Jen je to totální loterie. Občas to padlo úplně dolů. Ale jedna nakonec má těch 91 % aspoň.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: to je slusny, ale to nepotrebuju :) je zajimavy, ze ho u toho two-sticku nenapadne proste pouzit dva prsty
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: strcis dovnitr prstik, ne asi :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: A jak s tím budeš házet míčky?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle vypada na leto uplne idealni na POGO, akorat mi to teda Amazon nejak nechce poslat, a jinde jsem to nenasel zatim...

    https://www.amazon.com/Sunshade-Privacy-Umbrella-Samsung-Similar/dp/B071VNTB78/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: na to je jinak dobry pouzit dratiniho co je jako odmena z jineho questu, vyhrat 3+ raid
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: ja ji zrovne ted parkrat videl a i chytil.. coz bylo super.. protoze jsem tam mel vyzkum za tri rare candy - chytit dragon type pokemona.. tak to potesilo :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: a bylo to nekde napsany ze vubec? Ta alolal palma taky predtim jako skoncila, ale asi dvakrat jsem ji i tak videl na radaru jeste potom, diky tomu, ze jsem zalozil jinej account, kterej ji nemel, a tam to ukazuje stiny na kilak daleko... Takze jestli ho nemas vubec, ma sanci byt uzitecnym radarem pro ostatni! :-)

    Jinak bych cekal, ze je daji postupne do tech vajec vsechny, jelikoz posledni nereleasnuta alola forma je Marowak, tak uz tohle tema celkem nemaji jak jinak zdimat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam