• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Chicorita dalsi

    Pokémon GO Community Day - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/events/community-day/
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    JENNES: jj, je tam par vterin zpozdeni..
    JENNES
    JENNES --- ---
    Co mne osobně překvapilo že funguje, vybral sem si dárek, nedával pozor že už to je poslední den, vtu chvíli naskočil incrased friendship level. Vyskočil sem z friend do batohu pustil vejce a ikyz už jsme byli ultra friend. Oznámení vyskočilo az se spozdenim a už za 100K xp ikdyz dárek a friendship lvl naskocil ještě bez puštěného vejce.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: objevit se ma oboum, kdyz se neobjevi tak proste ty expy nedostanes, a nenadelas nic, bug. Ale da se tomu trochu pomoct, ze si treba otevres News predtim, nez zacnes vybirat ty XP.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: No, ale ono se na něm někdy neobjeví oznámení o XP (kolegovi teď, ale taky si pamatuju že jsem tam občas nic takového neviděla a občas ano). Proto se ptám, jestli to dostávají oba vždycky a ne třeba jen ten co to "vybere" nebo náhodně. To by mi nepřišlo pravděpodobný (a nikde se o tom nikdo nezmiňuje), ale chtěla bych v tom mít jasno.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: expy dostanes jen pokud se ti objevi ten full screen popup. Pokud se podivas do News, jestli uz jsi je dostala, tak je nedostanes nikdy... :) My se treba v ramci lokalni skupiny domlouvame na nejakem jednotnem case.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Při postupu na další friend úroveň dostvají XP vždycky oba dva? Všímala jsem si, že občas se tam oznámení o připsaných XP objeví a občas ne. Napadlo mě, že by bylo docela dobrý se s friendem domluvit a pustit si vejce, ale zdá se že XP přibydou až v momentě kdy přijde oznámení (což bývá s různým zpožděním). Já jsem svůj skok v XP viděla ale on ne a už neví kolik měl (journal je v tomhle už k ničemu).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: to spíš vypadá na Vaporeon Community Day :)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    tak zase jdu na Kampu. Včera deset šajny. Ale nic slunýho...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Eevee day na Filipinach, zase na tom nejsme tak zle :-)

    Eevee Community Day Pokemon Go Philippines!
    https://www.youtube.com/watch?v=UGAF6iKVNas&feature=youtu.be
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: TM stejně už vyhazuju - musela jsem se přece ujistit, že to funguje! :-D (Zvlášť když ta potvora vedle mě jich měla asi deset, a ještě 23 level, takže jména dosud nevyužitá, kdo měl na tu přehlídku koukat. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ja teda evolve zatim nedelam, si pockam do utery, ten utok je naprd na cemkoliv, takze bych to pak musel pretacet, skoda TM :-) Resp. udelal jsem si zatim umbreona z toho, co jsem vychodil behem eventu, u toho je to jedno.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ale jednoho jsem dala na náhodný evolve a vyšel jolteon, kterého jsem chtěla nejvíc, takže spokojenost :-D Holt musím doufat, že dneska ještě něco přijde. Vzhledem k tomu, že se nemůžu rozhodnout mezi umbreonem a espeonem, takže asi potřebuju oba... a vaporeon je nezbytnost, vzhledem k tomu, jak krásně je fialový... no v 11 na značkách, to je jisté. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Aha no, u nas v lokalni skupine maji totiz lidi pres 10 bezne. To asi na Andelu bylo nejaky vychytany nebo co... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: 130 / 3 - sorry, nepolituju tě :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: To nevím na co si stěžuješ, já jich chytil sice asi jen půlku toho tvého počtu, ale blýskavý nebyl žádný.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ze 157 eevee bylo jen 6 shiny, jsem zklaman :-( doufam zejtra se RNG polepsi...
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Taky si rád pošlu pár dárků. Exp se mi nedostavaj ;D
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Let's be friends in Pokémon GO! My Trainer Code is 8232 6020 7581!
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dojel jsem na konec cesty. Lvl 40. Zkouším, jak vypadá začít s novým trenérem.

    Takže pokud byste někdo chtěl do přátel, můj druhý kód je 4720 0200 3735. (První účet budu dál dárečkovat, ale budu hojen udržovat do dalšího update).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam