• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    JEREMIUS: Já třeba razím teorii, že je jedno, ze kdy je dárek - uvnitř přece vejce není, to se generuje až když na něj máš volno. Když vydržíš do půlnoci, dám vědět, jestli jsem měla pravdu. :-D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    BTW jak v té záplavě vajec zjistím, které z nich je poslední, tj. z dárku po 22. hodině?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Opět jsem to po roce pustil... Tak kdyby někdo potřeboval na questy...
    9907 4838 8876
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tady je videt, jak bude fungovat to zvani na EX, z friend listu (foto Chrales, jeste to neni ve hre)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    shiny maji novou ikonu, takze uz neprehlednete ty, co nejsou moc videt

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SCHEESCHA: tak za prve to nebude zrejme omezene na zahranicni, tj. Taurose muzes dostat i z Prahy. A za druhe co bude ve vejci se urci ve chvili, kdy vznikne, takze kdyz si ho vezmes ted, nedostanes nic z eventu.
    SCHEESCHA
    SCHEESCHA --- ---
    Promiňte za blbý dotaz. Mám si převzít dárečky od zahraničních přátel už nyní, nebo počkat až do desáté večer? Děkuji
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    PAJA07: Já doufám, že budu mít větší štěstí ... prostě spousta Mimů a žádný Tauros ;)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    jasny.. tak to vidim, ze mi zase padne spoustka kocek a zadnej Tauros..
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Předpokládám (a vyznívá to z té zprávy), že bude padat vše. Což je z pohledu Nianticu i logičtější, chtějí vývar za inkubátory
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    PAJA07: jestli jsem dobre cetl, tak ma padat mix. skoda ze budou padat jenom ty 1st gen, ktere uz mam.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    JEREMIUS: ja myslim ze jo.. a dotaz, nepochopil jsem, bude to tak, ze ted budou padat jenom regionalky, nebo i ty ostatni Alolan pokemoni?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Dnes od 22 hod budou platit ty regionálky z vajec, že?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    fotky postupu pridavani noveho stopu

    Imgur: The magic of the Internet
    https://imgur.com/a/MPt385q
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    - pokestop navrhy (pro level 40)
    - sdileni EX raid pozvanek (soon)
    - unfavorite pri trade
    - a muj osobni favorit, swipe off notifikace friendu! :)

    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/9fdxuo/the_silph_roads_apk_teardown_of_v01191_is/
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Ale co Vas porad udivuje, vždyť je to politika Nianticu, aby mel kdokoliv možnost získat vseho dost (dust, candy, xp, pokemony). A to jde od prvniho eventu.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    MISOHU: to samy regionalky.. proc se snazit a nekam jet, kdyz si ji ted vymenis nebo si ji casem chytis tady...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    TROFOZOIT: no furt sis musel zjistit na kterymu gymu bejvaj a pak se snazit na nej chodit, a pak mit cas presne v dobu ex raidu... a ted ho bude mit kazdej, ne dík. Na tý hře mě bavila právě snaha něco získat, když jsem lítal po městě abych měl dost candy na určité evoluce. Fakt teď nevidim smysl něčeho co by mě na tý hře bavilo
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    PAJA07: Taky je fakt že chodit se s tím 7 km vejcem aby se ti pak vylíhl Mimoň je na pěst ;) Ale aspoň že to trochu obměnili, protože takhle mě ty fialový kočky už přestaly dávno bavit.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    MISOHU: Jak se dře pro Mewtwoa? Zajdeš občas raidy, stačí když je to hodně aktivní gym a dostaneš pozvánku co by dup, zajdeš na EX a s vysokou pravděpodobností ho chytíš.
    To není nějaká výhra na olympiádě ;))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: tak ja je chodim furt, bo je oteviram omylem, takze za me dobry :-) Jsem zatim s nikym zadnou regionalku nevymenil, presne pro ten duvod, ze si rikam, ze casem mi Niantic vsechno da zadarmo, a zadna regionalka neni meta abych ji musel mit hned...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam