• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    XSI: Je legacy
    XSI
    XSI --- ---
    A jak že je to s tím že má být shadow ball z Mewtwo legacy? Je to jistý?
    Dneska jsem na něm vytočila asi deset TM a dostala jsem různý absurdní útoky, ale shadowball ne, tak jestli to mám ještě zkoušet.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    wow, drama :)

    SARGO
    SARGO --- ---
    COBRA_: Jo jo... myslela jsem, jak jsem na tom špatně, ale tuším někdo říkal i přes šedesát vajec že bylo, než padl Tauros. :-))
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    clovek doufa ve vylihnuti taurose tak nasadi inkubacni farmu, a vedle alolanskejch potvor se mu dostane nekolika diglettu a jednoho porygona... wtf?
    SARGO
    SARGO --- ---
    HARALD: Cítím příjemné uspokojení, že jsem měla pravdu, když jsem od začátku hlásala "žádný omyl, bug ani vtípek, ale tutově reklama". Joo my cyničtí realisti. :-D
    HARALD
    HARALD --- ---
    TROFOZOIT: Zabíjí dvě mouchy jednou ranou. Dělají reklamu nové hře, jiné než pogo, a lidemumožňují snáz chytit Ditta, kterého hodně hráčů nemá a potřebují jej na Mew quest.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    NECROMAN: Jak to vlastně mám chápat? V sobotu ho bylo všude plno a vždycky se změnil na Ditta (nebo snad údajně na něco co předtím člověk naklikl). Takže teď se nebude měnit na Ditta nebo jen v některých případech a výjmečně zůstane v pokedexu šroubek nebo co přesně?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MELTAN
    Pokémon: Let's Go, Pikachu! and Pokémon: Let's Go, Eevee! | Meltan
    https://pokemonletsgo.pokemon.com/en-us/new-pokemon/
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NECROMAN: No jako škoda, že jsme netradovali boostnutého.:)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Ahoj, sháním tři kamarády :) Moje číslo je kdyžtak 8645 8467 4526

    Jej, snad si můžu postěžovat tu, už dva dny nemůžu najít svůj poké plus, fňuk!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RICARDERON: pokud je z tradu Lucky, tak nemůže být boostnutý, ne? Ten je leda z Raidu.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    PLAGUEDIL: a kdy to bude
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Cha! Lucky Mewtwo 98. Jen škoda, že neni boostnutej.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HARALD: konkrétně 4. generaci.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    HARALD: otazka je co to bude.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Taky máte pocit, že se zavírají dveře za 1.generací?

    Všichni ti dříve obtížně získatelní pokémoni jsou snadno k odchycení, regionálky ve vejcích, co zbývá je v raidech. Přijde mi to, že Niantic čistí stůl, abyse mohl věnovat novým věcem.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PLAGUEDIL: Ditto s matkou, neboli Nutto.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    jsem si prvni rikal unknown, ale pak mi doslo ze to bude ten omylem ditto...

    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    JEREMIUS: Každý den si můžeš vytočit 1free pass, pokud nemáš žádný v inventáři. Tzn. můžeš během jednoho dne použít 2 jedině pokud máš 1 v inventáři z předchozího dne. Dle Tvého scénáře to bude fungovat takto : v pondělí vytočíš free pass a nepoužiješ ho, v úterý použiješ pondělní a pak vytočíš úterní, a ve středu použiješ úterní a pak vytočíš a použiješ středeční.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak je to vlastně se zameškanými raid passy? Když třeba v pondělí nejdu, mám v úterý 2 free passy. Když pak v úterý půjdu jen 1x, budu mít ve středu 2, nebo už jen 1?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam