• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Na ja, už jsou doma. Už v šest ráno byli doma. Tím jsem propadla příjemnému dojmu, že jich bude jak těch Pinsirů - a od té chvíle jsem nechytila ani jednoho :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    vystizny obrazek k vikendovemu eventu :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    JEREMIUS: Googloval jsem a nejsem si jistý. Někdo píše, že mu to s Xiaomi MiBandem funguje, někdo ne. Mně zatím asi ne. Protože mám dneska 13 tísíc kroků, ale v PoGo to ukazuje 5 tisíc
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Ja teda doufam, ze ty odmeny casem trochu vytuni, 50km tydne a za to mnozstvi dustu rovnajici se chyceni cca trinacti pokemonu, hromada balonu ktere stejne musim tu a tam mazat a sance na vejce se shinxem.. nevim no, klasicky sem cekal prilis a dostal klasicky nianticky nasr*** :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak to vlastně funguje s tím Google Fit? Mám fitness náramek, který synchronizuje data do Google Fit služby. Stačí to, nebo musím mít vyloženě nainstalovanou aplikaci Google Fit v mobilu?
    SARGO
    SARGO --- ---
    JEREMIUS: Je pravda, že neprotáčet JE problém. Je to tak automatická věc... ale už k té situaci párkrát došlo a musím hrdě říci, že se zadařilo. Tak holt další quest v neděli večer. :-D
    To počítadlo týdenních kilometrů je strašná věc, ale i když marodím se zádama a chodím jako šnek, už teď je jasné, že to (mnou) požadované minimum tam padne... začíná se mi to líbít, nemusím si pamatovat, kolik jsem vychodila vajec, abych mohla denní dávku nasčítávat z hlavy :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MAUGLI: to si myslim se nikdy nestane, tim by si kazdej nabrnkal presne ty vejce co chce, misto aby utracel coiny za inkubatory
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    EVILMIND: No ja porad doufam, ze implementují moznost vejce regulérně mazat.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: ja treba bezne v nedeli vecer mam mista spousta - mame tu malo stopu, a pri pochuzkach/driftech vychodim, vcera jsem treba musel jit ven na prochazku, bo jsem mel 6 mist v batohu na vejce, a nechtel jsem je zaplnit z otevreni darku. Tj. fakticky nebudu hrat jen v pondeli od rana do deviti... :-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Ale jak to chceš udělat? To bys nesměl protáčet nic, aby ti náhodou nepadlo nějaké vejce...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: *edit - dve mista na vejce :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tenhle tejden uz jsme to prosvihli, ale je docela dulezity mit v pondeli pred 9:00 misto v baglu na vejce - protoze maji abnormalne vysokou sanci na G4 pokemony, v tech 10km je skoro vzdycky Shinx nebo Riolu

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: navic ji odkládali dlouho, tak se čekalo, že přemýšlejí jak dostat její unikátní mechanismus do hry - a nakonec nevymysleli nic tak ji tam jen tak frkli... :-)
    XSI
    XSI --- ---
    Ta potvora co je teď za týdenní plnění questů je v něčem strašně mocná a uniká mi to, nebo je to prostě tak meh jak to vypadá a jen to potřebovali nějak dostat do hry jako výplň pokédexu?
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Pokemoni a Čapek, vida!

    HARALD
    HARALD --- ---
    Vypadl mi quest při protočení gymu. Novinka, kterou jsem neviděl inzerovat.
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    Tak me se to znicehonic objevilo a nacetlo. Nic jsem nenastavoval nebo neměnil. Tak to proste asi chce vydržet...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: ne, lidi byli jen zmateny, ze research na novy mesic byl vcera necekane uz ve 21, ale to je jen proto, ze ty jsou zrovna jako jedine udavane v GMT-7, a tam jeste nepresli na zimni cas (za tejden az tusim). Takze dalsi zmena research bude zase v 22 naseho.
    Kazdopadne nejjistejsi je divat se vzdycky sem - https://www.p337.info/pokemongo/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam