• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: ta šance tam je jako u Magikarpa, tj cca 1:400.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: sance furt zustava, nedavno jsem chytil dalsi shiny Eevee treba. Akorat je samozrejme nejaka miniaturni...
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    TROFOZOIT: Šance je. Nedávno jsem chytil chikoritu.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Hmm, já přemýšlela, jestli když pro daný druh existuje shiny na CD, jestli je nějaká malá šance potkat ho i později. Ale mám dojem, že ty shiny co jsem potkala mimo eventy (Aron a ten obláčkovej pták) nebyly v rámci CD:.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak to nasere :-)

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Senior to s Pokémon Go myslí vážně: Hraje na 11 telefonech současně
    https://www.svetandroida.cz/pokemon-go-senior-11-telefonu/

    OMG!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    docela pekny video o AR+, jsem nevedel, ze to umi az takovy veci - i kdyz teda furt si kvuli tomu novej telefon nekupuju... :-)

    AR+ PHOTOGRAPHY GUIDE! TAKE AMAZING PHOTOS! Pokemon GO | ZoeTwoDots
    https://www.youtube.com/watch?v=THUfLc7u3RA
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw po update vypada calcyiv pri chytani o moc sikovnejc, na CD jako delanej :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v Asii to zase nefungovalo, jako vzdycky, rovnou dostali +2 hodiny eventu navic
    ale tentokrat budu optimista, to meli i minule a pak to u nas jelo v pohode :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Tentokrat to vyšlo tak, že budem v Táboře, vyskytuje se tu někdo z vás? Jaké místo na CD doporucujete?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: v nastaveni ty appky se jen podivej, jestli mas pripojenou aplikaci PoGO
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Zkusil jsem teď nainstalovat vyloženě tu appku Google Fit a uvidím, co to udělá
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: podle me to pocita ta google fit aplikace, a pak kdyz pustis PoGO tak se to dotahne
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    JEREMIUS: ja kdyz to zapnu tam mi tam pokazde neco priskoci. takze podle me jo.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    PLAGUEDIL: Takže si můžu ověřit, jestli mi to něco počítá, když nechám PoGo vypnuté, pak ho zapnu a uvidím, jestli naskočí kroky?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    JEREMIUS: po zapnuti.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak funguje ten Adventure Sync? Přičítá to kroky v reálném čase? Nebo jednou denně v nějakou dobu?
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    SARGO: Na černým mostě v obchodníků je moc fajn asijská restaurace SOHO(ano vim co pisu). Da se z ni vytočit pohodlně asi sest pokestopu. Vetsinu eventu delam tam :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: hele tip pro tebe! jsem pak ochoten nekde otestovat napecene vzorky, nez je das detem... ;-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Tak díky za tipy, kavárna zní dobře, kdyby byl někdy pracovní event :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam