• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HANZO: dneska je quest na nej v horni casti Malostranskeho namesti, na stopu se studnou
    HANZO
    HANZO --- ---
    COBRA_: já sem zaseklej zase na cubone :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    kdyby se nekdo doma nudil ;)

    Squash Clay 쪼물쪼물 클레이 - YouTube
    https://www.youtube.com/channel/UCrIDehathksmgNEMwsLEpiQ/videos
    HASSA
    HASSA --- ---
    jeste par ukolu pridali..konecne je mozny ziskat aerodactyla do meltan questu
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: hm, zadnej ditto, pokud se dobre divam. To na nem budu asi zaseklej jeste hidne dlouho :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jen si to tady odlozim...

    SCHEESCHA
    SCHEESCHA --- ---
    Všem fajný Silvestr a vše v dobré v novém roce a ať Vám to skvěle chytá.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Dneska lepší. Shiny Charmander, sice k prdu, ale nebyl jsem tehdy na akci.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TAHRQA: mně se na Vánoce vylíhnul Shiny Azurill, pěkný dáreček :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    RICARDERON: Z toho si nic nedělej. Já včera chytil shiny Arona 52...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nechce někdo z mých Ultra/Best friendů pozvánku na EX raid zítra v Českých Budějovicích?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    shinypikaču s čepicí. To se vyplatí. Fakt smíšený pocity.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Nemá někdo z místních herní nick DJTemelin?

    Mám ho v přátelích, nevím, kdo to je a zřejmě dělá ve stejné dirmě - přetahukeme se gym před barákem. A chtěl bych parťáka na raidy před praci. :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: ja dneska chytil shiny Shuppeta.. tak to byl dneska nejaky shiny friendly day :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Pozor, minihistorka s dobrým koncem. 8-)
    Vůbec mi to doma nechodí a tak vždy mírně trpím, když někdo vykládá, jak mu to za večer vychodí vejce. Ale včera se můj nechodící panďál náhle sebral, obešel (obešel!) rybník, chytil jednoho shiny kapra a šel zase zpátky.
    Po pravdě, působilo to skoro strašidelně. :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOTVUS: too late
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Pokud čekáte s protočením prvního stopu dne na večer kvůli inkubátoru, tak nemusíte - už to zapnuli. Právě jsem jeden vytočil
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SARGO: Asi nemám tak velkou fantazii. :-) Tak jasně, že se tam snažím nacpat s čím budu mít šanci, ale že bych na to šel přes psychologii typu: Jaký ten druhý je, takový mi dá Pokémony a podle toho vyberu já... ale je pravda, že já to hraju s lidmi, když jsme každý někde jinde. Třeba já v Praze a druhý na v Japonsku. Což je dobrý, když jste si nechali friendy z daleka a došli jste s nimi až na vysoký lvl přátelství, tak s nimi máš další interakci.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Seznam doporučených pokemonů, kterým pořídit druhý útok
    Second Charged Move Recommendation List [GamePress] : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...lphRoad/comments/a764oj/second_charged_move_recommendation_list_gamepress/
    SARGO
    SARGO --- ---
    THEMAKARESH: Jelikož při tom vykecáváme, zpětná vazba je bezprostřední :-D
    Jasně, že vidím. Že to flinkové ženou na štěstí a hračičkové ti nasadí něco obskurního, to je asi viditelné hned, ne? Ti první ti na raid přijdou bez připravené skupiny i když to máte o chlup, a ti druzí organizují challenge "pidgey proti legendárce". On ten přístup sedí tak nějak obecně ve všem... :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam