• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    HANZO
    HANZO --- ---
    LUDEKTATA: ni mazat nemusíš, jen odlogovat a přihlásit nový účet
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    JEREMIUS: Jo už to chápu. No prohazování účtů na duálním jsem dělal jen tím zdlouhavým způsobem, to jest odhlásit, skončit PoGo, vymazat mezipaměť, nastartovat PoGo a přihlásit jiného.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    LUDEKTATA: No mně jde o to, abych mohl rychle dohazovat do gymů svoje 2 děcka. Takže mám svůj účet, pak na duálním mám 1 syna. Ale 2. nemám už jak dát. Zkusím možná další aplikaci, jak píše
    EVILMIND
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: existuji i jine podobne android aplikace, jsem pro draky pouzival na tabletu Island, fungovalo tam tehdy i PoGO, jen jsem to teda nehral tak...
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    JEREMIUS: Používám dlouhodobě, na duálním PoGo musí být jen účet přihlášený přes PTC, přes Google účet to nefunguje. A když to zrovna nejde ani přes ten PTC, tak vymazat mezipaměť.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nepoužívá někdo na Xiaomi dual apps? Jde na tom druhém duálním PoGo prohazovat účty? Mně se to nedaří
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    SARGO: Vážně nejvíc miluju, když si večer (obě děti v pubertě) sednu a třídím si pokémony, od každého každé pohlaví a vývoj, shiny a lucky :)

    Aahhh, miluju svůj Pokémon Plus!

    A hned ráno si s dceřinným účtem vybattluju stony a stardust :D

    A to jsem to původně dětem zakázala, aby nebyly závislý... mno... oni teď maj Fortnight a TikTok, a já furt chodim vajíčka ;P

    /uzavírám okénko anonymních pokéhráčů, jestli se tedy někdo ještě nepotřebuje ventilovat
    CODE
    CODE --- ---
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    to jsou veci, toho jsem si treba vubec nevsimla :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    TYCZKA: A taky to moc pěkně vypadá v Pokédexu :-D
    RESTA
    RESTA --- ---
    TYCZKA: polovičný stardust pri powerup a aktuálne by mali mať Att/Def/HP min 12/12/12 - takže patria k tým "lepším"
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ja jsem nejak nepochopila, k cemu mi vubec pak ty lucky pokemoni jsou. prinasi to nejakou vyhodu? prosim vysvetlete mi to nekdo :))1
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Můj zatím jediný Lucky Friend je EdieSloan, bohužel také netuším, kdo to reálně je :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tak mým druhým lucky friendem je Finka, kterou jsem na podzim potkala na školení...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja mam pro zmenu Haralda, ten je urcite odsud? ;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Matous0607 tu s námi je?
    Aneb najdi svého lucky frienda, když ho neznáš.:)
    SARGO
    SARGO --- ---
    NACITALKA: Po pravdě kilometry jsem nikdy řešit nemusela, jen mě zajímalo chytání, kteréhožto jsem chtěla dosáhnout (a včera v noci se mi to konečně podařilo, muhahá - několik dní bez dětí a byl to "odpočinek", že bych chtěla tak týden spát, a nejspíš to i udělám :-D); ale zahlédla jsem spekuace, že je to snad 40 kilometrů za den, což mi připadá dost málo; ale jestli je to jako u toho chytání, tak je tam nějaký limit za sedm dní a když ho člověk dosáhne, dostává se do nějakých denních limitů. Problém je, že o těch počtech se spíš spekuluje. Ale možná tu bude mít někdo lepší zdroje :-)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    COBRA_: TVL :D

    Děkuji všem za pozornost :)*
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    SARGO: Je to mozne, ale myslim si, ze jsem uz dala mnohokrat vic km. Jaky by ten limit mel byt? Nemuzu to najit :)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    se nam vsem ulevilo, byl to divnej svet ve kterym nacitalka nenacitala...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam